Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Most mentem középsuliba 15 éves vagyok...

Önbizalmam 0, nincs sikerérzésem,ha próbálnák ismerkedni lányokkal nem tudok mert nincs közös témánk/ nem tudok miről beszélni vele.. Félek a vissza utasítástól,attól hogy kiröhögnek.

Egyre jobban depressziós vagyok attól a gondolattól hogy egyedül 8 macskával fogok meghalni... mit tegyek hogy megnőjön az önbizalmam,tudjak lányokkal beszélgetni mint a többi srác? Mindenkinek van barátnője már csak nekem nem...

Egyszerűen nem megy a csajozás.


2014. okt. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem meg a pasizás xd na hát majd lesz előbb-utóbb barátnőd :D fel a fejjel, mindenkinek meg van a maga párja 
2014. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől ne félj. 1 hónapja jársz új iskolába. Én 5. éve járok középiskolába. Az általános iskolában egy katasztrófa voltam az önbizalomhiányom miatt. Az új iskolával felmértem szépen lassan az adottságaimat és aszerint csináltam az ügyeimet. Az ne zavarjon hogy másnak van barátnője, rengeteg alkalom fog adódni hogy lányokkal legyél és beszélgess velük. Minden szó után könnyebbnek fogod érezni a társalgást. Persze az embereket is ki kell ismerned, hogy kivel érdemes / kibe érdemes időt és energiát fektetni hogy egy normális kapcsolatot ápolj vele. Nekem rengeteget segített az, hogy hétvégén eljárkáltam egy-két haverral helyekre és ismerősökre tettem szert.

Senki sem kötelez arra hogy csajozz és emiatt nem kell magad hátrányos helyzetben érezned, minden meg fog történni a maga idejében !

Fel a fejjel !

2014. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz?
2014. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lányok szeretik a poénkodós fiúkat.Próbálj meg ismerkedni!Pl : Ha egy lány egyedül ül a padjánál jól esne neki ha odamenne hozzá egy fiú. :) /tapasztalatból mondom /
2014. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!