Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál 10 embert...

Ha választhatnál 10 embert izomból fölpofoznál vagy eltörnéd egy ember kezét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nincs más választásod...esetleg akkor úszhatod meg a választást ha levágod kisujjad...mit tennél?? (idegen emberekről van szó....:D) (szerintem én pofoznék)
2010. jan. 24. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pofon. Megkérném a szeretteimet, hogy engedjék meg, miután elmagyaráztam nekik, hogy mi a helyzet. Ha szeretnek, csak nem akarják, hogy levágjam a kisujjam:) Aztán valamivel kiengesztelném őket.
2010. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Jaj én azt hittem én választhatok 10 embert...


Ja hát egyértelmű én inkább tennék bármivel bármit, mint magammal :D


A kezet eltörni szerintem nem egyszerű, meg olyan undorító kicsit pl. a nyílt törés.

Bár van akinek a keze annyitól eltörik, hogy erősen nekicsapod pl a falnak. LOl ilyet lehet valakivel megcsinálnék, ez (nekem) olyan szexi :DDD


De amúgy maradnék a pofonnál. Az segít levezetni a feszültséget és mégse okoz maradandó kárt senkiben.


Amúgy mikor lesz ez a mozgalom és mennyi a pénz? :DD

2010. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
inkább a kisujjamat, lehet, hogy én járnék rosszabbul, de legalább megnyugtatna az a tudat, hogy, nem csináltam semmi rosszat, meg azt különben sem írtad, hogy nem lehet vissza varratni az újjamat
2010. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. pofoznék, mert az a pofon, amit én adok, nagyon nem fáj, nincs izmom.:D:D
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Letörném egy ember kezét, utána a letört kézzel felpofoznék 10 embert, utána a kettétörött csont élével levágnám a kisujjamat.
2010. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az utolsónak igaza van én is csak azért pofoznék ám mert..jah fuvallat:D sajna nem lesz ilyen mozgalom...( a közeljövőben:P) és azért nem írtam hogy nem lehet visszavarratni mert visszalehetxD:Dmeg monnyuk nem vmi vajaskéssel.hanem vmi kiélezett cuccal:D ugy már elég csábító a kisujjlevágás de én inkább pofoznék még igyis:D
2010. jan. 24. 20:13
 7/10 A kérdező kommentje:
*az utolsó elöttinek:D aki meg mindhármat csinálná egyben...megleptél:DxD
2010. jan. 24. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az az idegi állapotomtól függ:D
2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
áhá:D szóval jobban kellett volna tisztáznom a körülményeket:D
2010. jan. 25. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen pofon azt jólesik adni:)
2010. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!