Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus vagy biszexuális...

Leszbikus vagy biszexuális vagyok? 15/L

Figyelt kérdés
Elmondtam anyukámnak, hogy vágyat érzek a lányok iránt is, mondtam neki hogy benne lennék egy ilyen szexuális tartalmú kapcsolatban is. Azt mondta, tudja hogy ilyen korban még változhat a nemi identitasom, de allitolag mar kiskoromban is látszott a másságom. A családom szerint komolyan gondolhatom, ugyanis annyira felenk vagyok, hogy azt se merem mondani ha fáj a fejem. Most akkor az vagyok vagy sem? Meg én valamennyire vonzódom fiukhoz os, de lányokhoz jobban.

2014. okt. 21. 20:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Biszex vagy, általában a bik nem eggyenlôen vonzódnak a két nemhez. ;)
2014. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
20%
15 éves biszex. Ahh, verem is mindjárt! :)
2014. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első köszönöm, utolsó pedig hajrá:D
2014. okt. 21. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha csak egészen kicsit vonzódsz a pasikhoz, akkor az lehet még egy "kíváncsi leszbikus" is... Bár ez inkább biszexnek hangzik...


Kicsit más:

Kár, hogy ennyi lány rájön, mennyire ótvar szar lett a férfi társadalom... (hozzá teszem a nők és az emancipálódásuk miatt satnyulnak, bu zisodnak el a pasik.)

2014. okt. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most még fejlődô korban vagy, de majd tizennyolc éves korodba kiderül minden.
2014. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőhöz vonzódsz, biszex vagy, ha csak a lányokhoz, akkor leszbikus. Mit olyan nehéz ebben megérteni?
2014. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a nemi identitás az, hogy fiúnak vagy lánynak érzed-e magad(természetesen nem csak ez a két véglet van), és a szexuális irányultság az, hogy fiúkhoz vagy lányokhoz vonzódsz-e (ugyancsak nem fekete-fehér dolog).
2014. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biszex. Ugyanis az csak annyit jelent, hogy a férfiakhoz és a nőkhöz is vonzódsz. Nem kell, hogy mindkettőhöz ugyan annyira.
2021. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!