Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszexuális lányok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszexuális lányok/meleg fiúk nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ti hogy döntitek el hogy ki legyen az aktív fél illetve a passzív?

2014. okt. 18. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy ki akartam próbálni a cerkákat és kész,megtetszett és azóta is akarom.
2014. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen van a leszbikusoknál is? Eddig nem tudtam erről, majd megkérdezem a párom ha hazaért. :)
2014. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kit mi izgat és kész, én pl. uni vagyok nekem ilyen szempontból mind1
2014. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kit mi izgat, attól függ. Engem már egy merev pénisz látványa is nagyon felizgat és szívesen magamba érezném ilyenkor. Mindig is izgatott kipróbáltam iszonyatosan élveztem azóta is passzív vagyok. Másik oldal nem izgat. Ennyi.
2014. okt. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszbikusoknál ez nem annyira pozitúra kérdése, inkább azé, hogy ki az aki irányít.


Az adott partnerrel érzett dinamika sokat számít, de inkább aktív vagyok. Egyszerűen ebben a szerepben érzem magam jobban, izgatóbb, természetesebb számomra.

Pl. szeretem ha egy fiús lány privátban átmegy kiscicává, és hagyja magát kényeztetni :D


Mondjuk vannak az ún stone butch csajok, akik kizárólag adni szeretnek, csak aktívok és hozzájuk egy ujjal se, de a szerepcsere jellemzőbb mint a meleg pasiknál.

2015. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!