Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm az életem nem tudom...

Gyűlölöm az életem nem tudom mi értelme van, hogy élek?! Évek óta egyedül vagyok, reménytelenül szerelmes vagyok, a külsőm botrányos, egy egész plasztikai sorozat kéne, h szép legyek. Nem bírom tovább :' (

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 22:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagyok benne,hogy a külsőm az oka minden problémának,reménytelen szerelmemnek,magámyomnak. :-(
2014. okt. 22. 21:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez van! sajnos nem lehet mindenki Brad Pitt!
2014. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Aki nem fogadja el magát, vagyis a külsőjét valamilyen szinten annak nehezebben megy az ismerkedés...kezdj el sporolni az életkedvet ad vannak a youtuben nagyon jó tornászos videók...én victoria secret workout videokra csinálom és bevált... plusz menj el vásárolni kérj tanácsot nézd meg mi lenne az elönyös ruha számodra pl alak szerint...(alma,körte,homokóra stb...) viselj natur sminket ami megváltoztattja a tekintetet például ami hasznos bb krém egy világos árnyalatu korrektor szempillaspirál pirositó(ez nem muszály, de szint ad az arcodnak) ajakbalzsam vagy szájfény...:) menj el fordrászhoz változtass a frizurádon fesd be valami új színre a hajad ami megy a szemed színéhez vagy csak vágass egy új fazont...:) Szerintem el kell fogadd magad, mert ha nem tudod és nincs egy kevés önbizalmad akkor nehezebben jön a szerelem, ha a szobába siránkozol,hogy csunya vagy akkor nem jön el...fogj neki sportolni...ujjítsd meg magad és mutasd meg a világnak,hogy te szép vagy ;) és ne feledd egy szép belső egy mosoly többet számít, mint egy modellalkat...:)
2015. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!