Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éjjel-nappal egy fiú jàr a fejemben. Aludni sem tudok. Évfolyamtàrsam... Nagyon jofej.:) de nem tudom, hogy viszonozza-e. Nem merem bevallani, hogy mit érzek, mert úgy vagyok vele, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie. A fiú már az egyik barátnőmet egy éve visszautasította, hogy ő mèg nem szeretne barátnőt. De ha akarna, akkor vele jönne össze. Szóval teljesen ki vagyok. Mit csináljak, hogy ne rà gondoljak állandóan?? Idén felvételizek és nem szeretnèm, ha ez rányomnà a bèlyeget a felvètelire... Kicsit el szeretnèm felejteni. Kegyetlen, hogy nem tudom, hogy Viszont szeret-e. Ràadàsul a legjobb haverja szerint bejövök neki. De ha ő is így érez akkor vallja be!! :/ kérlek segítsetek!!! :(

#fiú #lány #szerelem #pasi #kapcsolat #viszonzatlan/viszonzott #egyedül/ketten
2014. szept. 1. 21:44
 1/7 anonim válasza:
100%
ebben a mai világban már nem lehet mindent a fiúkra bízni.. mutasd meg neki hogy érdekel és figyeld meg hogy viszonozza e ha nagyon kíváncsi vagy rá... de haveri" találgatásokra" ne alapozz! te életed, te dönts róla
2014. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz, ha elmondod neki, hogy bejön, és mit, ha csöndben maradsz?

Ezt gondold át ;)

Ha elmondod neki:

- vagy visszautasít, de legalább elmondhatod magadról, hogy megtetted,

- vagy belemegy a dologba és nyert ügyed van.

Ha nem mondod el, akkor viszont sokáig benned lesz még a "mi lett volna ha..."

Azt hiszem egyértelmű hogy mit kellene tenned :)

20L

2014. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)) most lett egy kis önbizalmam.
2014. szept. 1. 21:55
 4/7 anonim válasza:
Mondd el neki. Aztán hagyd, hogy kezdjen evvel belátása szerint. A dntését pedig - akár fájó, akár boldog -, el kell fogadnod.
2014. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na, fejlemény ? :)
2014. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vele napi szinten hétköznapi tèmàkról dumalni, röhögni. Nem messze lakik tőlünk, és megkérdezte h megyünk-e együtt. A végén bevallotta, hogy szerelmes lett :)))
2014. okt. 19. 21:53
 7/7 anonim válasza:
Az jó, örülök, hogy így lett ;)
2014. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!