Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk szoktatok sírni romantiku...

Fiúk szoktatok sírni romantikus filmeken, vagy előfordult már, hogy egy filmen sírtál,?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én soha 19
2010. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
én egy filmre emlékszem amin elsírtam magam a Don Gnocchin, ajánlom mindenkinek igazán jó film a hitről és a szeretetről 17/F
2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a Szíven szúrt országon sírtam el magam... Nagyon megrázó! Megszereztem és akár hányszor megnézem, mindíg elsírom magam bizonyos jeleneteknél, pl. amikor egyesével odamennek Cozma koporsójához és zokognak, meg amikor az édesapja beszél, stb. Máson még nem sírtam. Zenék közül már volt egy pár, ami meghatott, de Demjén Ferenc: Honfoglalásán zokogtam, mert eleve nagyon szép, de a bátyám temetésén is az szólt.... Ha meghallom, elsírom magam. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

helló

mit értünk az alatt, hogy sírni? bekönnyezni megható helyzeteknél, vagy konkrétan síni hangokat kiadva szomorúságból?

ha az előbbi, akkor velem fordult elő ilyen nem egyszer, akár filmnézés alatt, akár normál társasági szituációkban, negatív és pozitív jelleggel egyaránt.(bánat miatt, öröm miatt)

ez szerintem olyan embereknél fordul elő, akiknek magas az érzelmi intelligenciájuk, empatikusak, bele tudják magukat élni a bizonyos szituációkba.

üdv

25/F

2010. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!