Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tudok egy zeneszámon is...

Miért tudok egy zeneszámon is elérzékenyülni fiú létemre? Akár sírni is? Nem gáz ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Főleg szerelmes számokon. pedig még senkim nem volt.


18f


2011. szept. 14. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

többet kéne doom-oznod!!! :)

Semmi gond,majd kinövöd,csak más ne tudja meg rajtad kívül...

2011. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mit csinálni?
2011. szept. 14. 20:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem gáz. Ne az ilyen társadalmi beidegzősök szerint élj, hogy jaj egy férfi nem sírhat. Mi emberek érző lények vagyunk. Nyilván nem kell mindenen szipogni meg bőgni, de szerintem nem gáz, ha meghatódsz egy szép dalon.


Én is megkönnyeztem múltkor a Stairway To Heaven-ön, mert egyszerűen olyan csodálatos.

2011. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 life is beautiful ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY&ob=av2e

ezt hallgasd. habár én szerelmi csalódáskor szoktam, nagyon szép szám:)

2011. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:23

Igazad van. Szerintem is hülyeség, hogy egy srácnak mindig játszania kell a kemény csávót. Oké, nyilván nem kell napi szinten orbitális zsebkendőpusztítást végezni (mondjuk ez a lányokra is igaz), de olykor-olykor belefér. Mondom ezt lány létemre.

2011. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Walk With Me ***** válasza:
100%

Ah, most nézem amúgy, hogy "beidegzősök"-et írtam, "beidegződések" helyett. :)


Amúgy köszönöm, és tessék, ha egy lány sem tartja gáznak, akkor végképp nincs min görcsölni. :)

2011. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ennyi.:D
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Én inkább megállom!!!

És akkor sem fog nő látni sírni engem,ha csak nem gyerek születik ,vagy ha nem a boldogító igent mondjuk ki egymásnak....

2011. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi durva... Azért is érdemes kiadni magadból az érzelmeidet ilyen módon, mert az a szervezetednek is jó lehet. Nem fojtod el magadban, és nem kezdenek el belülről emészteni a problémák. (Persze azért csak módjával, de amúgy nyugodtan. ;) )
2011. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!