Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért éppen én, miért éppen...

Miért éppen én, miért éppen nekem?

Figyelt kérdés

nem jönnek össze a dolgok?

Úgy érzem átkozott vagyok, egy örökvesztes, akinek a végtelenségig kell küzdeni azért, ami másoknak sikerül nulla energia-befektetéssel.

(Ez a kérdés sem íródott ki abban a formában, amiben én akartam.)


2014. okt. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert képtelen vagy az életet pozitívan élni. Mindenhez negatívan állsz hozzá, így bevonzod a negatív történéseket, negatív dolgokat.
2014. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok olyan körülmények mellett, amikor minden ismerősömnek, rokonomnak, kollégámnak sikerülnek az alapvető terveik, elképzeléseik, valóra váltják, amit terveztek.

Vért izzadok, hogy kisebb dolgok sikerüljenek, de valahogy az is mindig összeomlik.

2014. okt. 25. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
és ez így megy már vagy 10 éve
2014. okt. 25. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Javaslom akkor fordulj pszichológushoz. Nem is értem miért húztad ezt ilyen sokáig...
2014. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És onnantól kezdve mindig, minden sikerülni fog...?!

Vagy forduljak istenhez és bízzak benne, hogy majd jó lesz, ha megdöglök és feltámadok? És a további hókuszpók.

Vagy hitessem el magammal, hogy minden nagyon szép, minden nagyon jó....?

2014. okt. 25. 18:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Talán én vagyok a klasszikus LÚZER?
2014. okt. 25. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én leveszem rólad a rontást és küldök pénzenergiát is a szánalmas lelkedért cserébe


Üdv,

A sátán!

2014. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye!

Én eddig, amit nagyon akartam, sikerült! Volt hogy több év, de időt, energiát fektettem bele és nem volt hiábavaló. Borzasztó kitartónak kell lenni és nem szabad ennyire negatívan hozzáálni a dolgokhoz.

Valami konkrétumot írj példának, hogy pl. mi nem sikerült és mit tettél meg annak érdekében, hogy sikerüljön?

2014. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!