Te miben hiszel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja! természet feletti lényekben pl.: sárkányok,gyógyvizek stb... stb... én is hiszek :) am meg én vagyok a 17:44
2010. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Abban, hogy az élet hosszú és fájdalmas és miután meghalunk a testünk lebomlik, leáll az agyműködés.
2010. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én ilyenekbe nem nagyon hiszek hogy isten meg természetfeletii képességek,csak abba kicsit hogy van rajtunk kívűl más élet is az univerzumba.

tehát nem tudom mi lessz ha meghalunk.

2010. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A GÉPZSÍR!!! EREJÉBEN!!!

meg abban, hogy létezik a szép és létezik az igaz,

és azt nem a napigyakorikaki.hun fogom megtalálni.

2010. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Magamban és a képességeimben.Istenben akkor fogok hinni igazán,ha felvesznek az első iskolába,amit megjelöltem;) Istennek is tudnia kell bizonyítani,nemcsak prédikálni.
2010. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

abban h az életünkben minden okkal történik és ha valami rossz van az életünkben akkor utána kapunk valami jót is. Isten nem ver bottal szokták mondani.. :)


am. meg még abban h a halál után is van élet valamilyen formában. azt nem tudom elképzelni h semmi sincs..

2010. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Istenben,reinkarnációban,magamban
2010. márc. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!