Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy kitartóbb legyek?

Mit tegyek hogy kitartóbb legyek?

Figyelt kérdés
Ez egy nagy hibám hogy eltervezek valamit akkor annyira nagy elhatározásom van hogy azonnal neki tudnék állni jókedvvel nem kényszerből... de aztán ez az ambícióm alábbhagy... de ez mindenben így van... elsősorban a tanulásban. Nem tudom aztán jókedvvel neki állni hanem kényszerből mert " holnap már megint iskola:(" De ez mindennel így van... a rendrakással is! Nincs kitartásom semmiben...Mit csináljak hogy kitartóbb legyek és ha belövöm a célt a fejemben akkor azt végigviszem?? Sajnos nem ilyen vagyok:( Veletek is történt már ilyen?Mit csináljak?? Most ha elhatározom hogy kitartó leszek akkor még ebben sem lennék kitartó :/
2010. jan. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Állíts fel magad elé olyan kihívásokat, amit elég könnyű betartani. Pl. hogy naponta lefekszel este 10-kor, vagy felkelsz időben. Jutalmazd meg magad ha sikerül betartani egynél többször! :) Apró lépésekkel haladj a cél felé, és közben érezd jól magad. Sok szerencsét.
2010. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne =)
2010. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10-kor nem könnyű lefeküdni...


Viszont tényleg egyszerű feladatokkal kezdj. Pl: "ma is szobabiciklizek 3 km-t" - ezt mindenhová felírod, hogy ne tudd elfelejteni, és 10 perc alatt lehet 3 km-t menni szobabiciklin. Ráadásul lehet közben tanulni is, mert a szobabiciklizéshez nem kell gondolkodni, az megy magától, tanulni lehet közben...

2010. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj naplót! Komolyan mondom :) Abba leírhatnád, a terveidet a kezdetektől, és ha fogyóban a kéztetés, akkor csak olvasd vissza a leírt gondolataidat.
2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos neked is Ikrek a horoszkópod...

Én sem vagyok kitartó... 40 oldalt képtelen vagyok elolvasni... 48 órája egyfeszt "olvasom", és a 10. oldalnál tartok :-S. 10-től vizsgám lesz, de még az sem késztet a tanulásra... :(

Tudom mit érzel... Nah, de fel a fejjel, csak optimistán! Úgyis mindig minden sikerül :D

2010. jan. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!