Küldjüzit kérdése:

Miert erzem igy ezt?

Figyelt kérdés

Neha teljesen celtalannak, ertelmetlennek es unalmasnak illetve feleslegesnek talalom az eletem...

Oszi szunetnek mindjart vege, focimeccs kozepen(ma) eszembe jut hogy mindjart suli es szomoru lettem, elfogott a mar fent emlitett gondolat. Utalok suliba jarni, tanulni, egyaltalan nem erdekel pl a matek, pedig egesz eletemben szukseg lesz ra. Osztalyomban sincs igazi baratom, csak ugy hulyulunk, elvagyunk. Egyszeruen neha tenyleg elmegy a kedvem az elettol, a kotelessegektol.



2014. nov. 1. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj, néha mind érzünk ilyet, maximum pár nap és elmúlik. :) Próbáld elterelni a figyelmed, mondjuk olvass, kockulj, vagy amit szeretsz csinálni. (látom, a sport nem jött be :/ ) Az is jó lehet, ha kitűzöl magad elé egy célt, aztán ha elérted, akkor egy újabbat, mindegy mi az. Ez segít, hogy találj értelmet az életedben. Nem olyan nagy tragédia az iskola sem, lesz még rosszabb is :P , ha pedig úgy érzed, hogy nincsenek tényleges barátaid, itt az ideje ismerkedni! Tudom, könnyű mondani... :)

Remélem, hamar elmúlik és nem lesz úrrá rajtad ez az érzés, ahogy sokakon.

2014. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azert bejon a sport, nagyon szeretem csinalni csak mondhatni a maganeletem ilyen nulla es celtalan. Vannak barataim, csak ez egyuj iskola, mindenki egesz joban van a masikkal en meg csak ugy letezek az osztalyban...de ez a celkituzos jo, koszonom!:)
2014. nov. 2. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, úgyis lesz majd valahogy. :)
2014. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!