Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meditalas kozben lotuszviragot...

Meditalas kozben lotuszviragot lattam es allatok szaladtak es mindenfele allatalakbol a masik lepett elo es kozben fantasztikus erzes lengett korul es mely nyugalom. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megvilágosodtál, elérted a Nirvánát.
2014. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értek a meditálás hozz de szereintem jót jellent :D
2014. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinnem h megvilagosodtam, regeteget szenvedek ilyen-olyan dolog miatt az eletben azt ereznem ha megvilagosodtam volna, de azert koszonom a valaszokat:)
2014. nov. 7. 00:28
 4/6 anonim válasza:
A lótuszvirág a tisztaság felvilágosodás egészség szimbóluma nem tudom hány éves vagy sem hogy férfi vagy e vagy nő de sok emberben van egy bizonyos "természet feletti" megérzés látás ami velünk születik oke furán hangozhat meg minden persze sokan mondják jahj ez hülyeség pedig nem az és ha ilyet látsz hogy lótusz virág amkor az életedbengondolom mosz egy olyan szakasz jön amit szeretni fogsz mert írtad hogy voltak nehézségeid. Azt tanácsolom hogy az álmaidat vigyeld és vegyél álomfejtős könyvet mert az sokat mond
2016. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ez a tudásod még nagyon kezdetleges, ösztönszerű. Fejlesztened kell, mert ez bejönne neked. Ne hagyd abba.
2016. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy túl sok mariskát szívtál. :)
2018. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!