Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldható a legjobban a...

Hogyan oldható a legjobban a szorongás, és hogyan juthatok el a nyugalomig?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye?

2013. júl. 4. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
napi 2 leszarom-tabletta:)
2013. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, saját tapasztalatból mondva sok módszert kell megismerni, kipróbálni, egyik jobb lesz, másik kevésbé.

Nekem ami bejött: autogén tréning (speciális relaxáció), pszihológus beszélgetések, naplóírás (csak írsz, ami eszedbe jut), valeriána gyorssegélynek, valamilyen sport, otthon a családdal üldögélni, valamilyen játék, ami elvonja a figyelmet, süteményzabálás, valamilyen jó kaja, esti séta, beszélgetés haverokkal, esetleg szex (de én fiú vagyok, nálam az mindent gyógyít :-).

Ami szerintem tök hülyeség: vitaminok, étrend kiegészítők, csodaszerek, magnézium pótlás

Jók még az erősebb szerek is (Frontin, Xanax), de pocsék lejönni róluk, ha nem túl erős a szorongás, érdemes természetes módszereknél maradni.

Ha nagyon kínlódsz, irány a háziorvos, utána pedig várhatóan egy pszihológus.

Fel a fejjel, tényleg van megoldás, ha kérdeznél még, írj privátot!

2013. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. :) Bár kiegészíteném azzal, hogy szerintem a gyógyszer az utolsó legyen amit megpróbálsz. Ha a többi nem segít, vagy nem eleget, vagy Te úgy ítéled meg, hogy a szorongásod rontja az életminőséged, akkor szerintem pszichológus, vagy kineziológus. Sajna a pszichológus lassabb, szóval én első körben kineziológust javasolnék. Csak jó szakembert keress, mert vannak kóklerek.
2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!