Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az élet miért abba tipor...

Az élet miért abba tipor bele, aki nem érdemli meg?

Figyelt kérdés

Általában a legnormálisabb embernek a legszarabb az élete, akik nem éfdemlik meg. A sok bunkó parasztnak meg megvan mindene, senkije nem hal meg, víg, boldog... Mondhatjátok, hogy ne keressem a logikát benne, de ebben már van logika, mert aki jó, az általában balszerencsés, és az élet sárba tiporja, kicsinálja, lelki sérültté teszi.

Én nem sajnáltatom magam senki előtt, mint facebookon az emberek 90%-a, de itt névtelenül leírhatom, én is egy olyan ember vagyok, akit az élet megkínoz, egy lelki sérült nyomorékka tesz, és nem tudok mit tenni, nem tudok kimászni a szerencse nem áll mellém, mindig szar dolgok történnek. Fiatal vagyok, de megtört. Öngyilkos az nem leszek, nem tudnám megtenni a szüleimmel.

De visszatérve, az eredeti kérdésre. Mit gondoltok? Miért van ez? Szegény embert még az ág is húzza. De miért? Miért nem a parasztokat húzza?



2014. nov. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor fiatal voltam, én is így gondolkoztam. Valószínűleg szeretet hiányod van, mint nekem volt. A szüleimnek minden fontos volt, csak én nem. Anyám a szemembe mondta, hogy egy szemétláda vagyok, és nem is akart engem. Úgy lettem felnőtt, hogy kénytelen voltam felnőni, de 100 %-ban lelki nyomorék lettem. Ezért nem tudtam szocializálódni, utáltam mindenkit. Ne keress értelmet, mert nincs. Örülj neki, hogy egészséges vagy, van mit enned, van hol aludnod és nem esz meg a kosz. Hidd el, nem a pénztől meg ettől-attól leszel boldog. Képzeld el azokat az ártatlan gyerekeket, akiket bántalmaznak, vagy súlyos betegségben szenvednek.
2014. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én is igy vagyok vele. kedves vagyok nem iszok nem cigizek stb és mégis szenvedek szar az életem pedig segítő kész vagyok és mégis sosem sikerül semi. az öcsém bunko parasz szemét. és mégis szerencsés állandoan szerencsée van. talál pénzt mindigaz uton én meg sose. meg öcsémet sosem bünteti a világ sors engem meg mindig. neki szerencséje nagyon sok pedig olyan szemét nagy pofáju kis köcsög. és hogy irigyelem milyen szerencsés az életbe :/
2014. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretes emberek önmagukat kínozzák! Váltsunk! Mi volna ha úgy tudnál ébredni,hogy ez is szép napod lesz? Mi volna ha azt gondolnád sugallnád magadnak,hogy neked minden sikerül? Szeretnék visszajelzést kapni tőled fél év múlva,hogy az átállított pozitív szemlélet milyen hatásokat hozott az életedbe?
2014. nov. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Negatív beállítottságú vagy, ezért történnek veled rossz dolgok. Ki tehet arról, hogy lelki nyomorék vagy? TE tehetsz róla. Minden azon múlik, hogy kezeled azokat a helyzeteket amiket az élet ad.

A "sok bunkó paraszt" meg lehet, hogy kicsit talpraesettebb mint te.

Amúgy ki állítja, hogy te normális és jó ember vagy? Nem ismerünk téged, de már az írásodból is sok minden kiderül, olyanok, amik pl. nem jó dolgok.

2014. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz a vége.:D az írásomból kiderül, mi? Ha kiírok egy kérdést erről, rögtön az jön le, hogy irigy vagyok mindenkire, meg lenézem a többi embert, felsőbbrendűnek hiszem magam. Nem vagyok hülye, tudom mit látsz az írásomban. De nem izgat. Könnyű mondani, hogy fogjak fel mindent jól, miközben szeretteim halnak meg, semmiben nincs szerencsém stb. És igen, más talpraesettebb nálam. És? Jó ember vagyok, tudom. Egy gátlásos fajankó, de sosem tettem olyan undorító dolgokat mint az emberek nagy hányada. Neked meg gratulálok, hogy ilyen jól ismersz az írásomból.:D
2014. nov. 9. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

4es az amcsiktól átvett sablon szöveget szajkózza, ami szerint minden hibáért te vagy a felelős: pl ha eléd szalad egy kutya vezetés közben az autópályán, akkor te vagy a felelős érte. Mi a 3,14csának mentél autópályán 120al?!


Vagy ha az adott csaj azt mondja, hogy nem jössz be neki, akkor is te vagy a hibás, mert miért nem vagy kigyúrt ecsetfejű milliomos, olajmágnás szülőkkel a háta mögött. Csakis a te hibád, hogy sz@r szegény családba születtél. miért nem választottál magadnak jobbat?

2014. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Háth na ja. Ez amit írsz kèdezô, nagyon igaz. Valamit csak elrontottunk valahol.
2015. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező, változott azóta az életed?
2016. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!