Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó külsővel de ocsmány belsőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó külsővel de ocsmány belsővel mik az esélyem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.

Atlagosan helyes,viszont magas és kidolgozott testtel. Most fejezem majd be az MA-t es doktorálni szeretnek utána, eléggé művelt vagyok,zenelek, jól táncolok, boxolni járok.


De a belsőm borzalmas. Csendes vagyok,merev,rideg,barataim alig vannak és rendkívül sótlan, unalmas vagyok. Nagyon "esetlenül" beszélek, unalmasan,nem tudok lazán flörtölni..

Hiába a tudas,műveltség,kinézet nem tudom magam "eladni".

Eddig mindig lányok szedtek fel de pár hónap után meguntak és csak szexbarátnak akartak megtartani páran.


Hogyan lehetne komoly kapcsolatom? A normális lányok miért nem tolerálják az ilyen férfiakat?

20/21 év felett keresgélek,azalatt túlsagosan éretlenek.


24/F


2014. okt. 29. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, hogy én is hasonló vagyok, és soha fel se szedtek, úgyhogy nem is állsz te olyan rosszul, mint gondolod. Én egy 1 napos kapcsolatnak is tudnék örülni.
2014. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a jó külső megvan, akkor mindegy, milyen vagy belül, lefeküdnék veled :)


19/L

2014. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi. Ne várd azt, hogy majd valaki megváltoztat. Ha csak szimplán pesszimista vagy, de tudsz magadon nevetni, az még rendben van. Az, hogy rideg vagy, az viszont egy kapcsolatban elfogadhatatlan, feltéve, hogy a lánnyal sem tudsz feloldódni.


Hogy miért nem tolerálják? Mert úgy érzik melletted, hogy semmire se jók, hiszen látszólag nem tesznek téged boldoggá.

2014. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ocsmány belső, pusztán neked ilyen a természeted! Az lenne ocsmány, ha fenyegetnéd, kínoznád, zsarolnád, az embereket!

Amennyiben tényleg olyan a külsőd, amilyennek írod, akkor csak kellene használnod, ugyanis ahogy írtad téged szedtek fel, tehát fordítva is menne a dolog... Ha jó a külsőd már félig sikeres vagy :)

2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom szívből kimutatni az örömömet, empatiámat.
2014. okt. 29. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Az első bekezdés elég jó.

Most gyúrjál rá a többire. Szerezz barátokat, oldódj fel, törekedj arra, hogy minél jobb társaság legyél. Ez sajnos így megy (én is megszenvedtem vele, de sikerült).

2014. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy nem mutatod ki, de akkor legalább tudj jól kommunikálni. Ha pl. valami rossz dolog éri a másikat, akkor vigasztaló dolgot így is tudsz mondani, vagy meg tudod neki magyarázni, hogy mi hogyan és miért történt, és ez a hidegvér sok esetben jól is jön, hasznosabb, mint amikor együtt zokog két ember tehetetlenül. Az is fontos, hogy elismerd a másik fáradozásait. Gondolom, ilyesmire képes vagy te is, nyilván jó megfigyelő vagy. És ha valaki tetszik, és kedveled, akkor ne szégyelld elmondani neki, amikor itt az ideje. Többet fog érni neki egy-egy bók vagy "hiányzol", mintha naponta bombáznád szerelmesebbnél szerelmesebb vallomásokkal.
2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát akkor kezet foghatunk,mert én ilyen vagyok lányban. Annyit tudok csinálni,hogy próbálom feszegetni a határaimat,lazábbnak lenni,de ez elsőre nem mindig megy,meg helyzettől is függ.
2014. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok, sőt dettó ugyanaz mint te. Ki tudok bontakozni, de csak olyan közegben ami nekem megfelelő. Én azt mondom, hogy neked kell próbálkozni, és majd egyszer sikerül. Ha meg mégsem akkor kösd le magad valamivel, de látom ez nálad nem gond.
2014. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!