Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehetne a megoldás a...

Mi lehetne a megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha rossz kategóriába írtam a kérdést.


Az a helyzet, hogy egy nagyon önbizalomhiányos lány vagyok! Állandóan másokhoz hasonlítom magamat, másokban mindig felfedezem, meglátom a szépet, magamba pedig sosem! Normális a stílusom, nem teszem ki a melleim, meg nem alapozom le magam 3 kiló alapozóval, és talán ezért érzem magam rosszul az olyan lányok társaságában, meg ugye az a "példa" mostanában.


Megismerkedtem egy nagyon jó pasival, összejöttünk, de félek vele elmenni moziba, vagy bárhova, ahol sok ember van, sok lány, mert félek h feltűnik neki is h ők szebbek, és elkezd hasonlítgatni, nem érezném jól magam.. de így elfogom veszíteni!

Mit tanácsoltok mit tegyek? előre is köszönöm!

18/L


2014. nov. 16. 12:32
 1/3 anonim válasza:

Először is, ne foglalkozz másokkal. Mindig lesz, olyan ember, aki szebb lesz, de ez ne zavarjon téged, mert annál a lánynál is van szebb és így tovább.

Plusz, ha nem lennél szép, akkor nem jöttél volna össze a pasival. Gondolj bele, szerinted ő nem látott már nálad szebb lányt? Tuti, hogy látott, sőt nap mint nap lát szerintem és még is veled van. Van az a mondás, hogy:

"Nem a ruha teszi az embert."

2014. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

"A szépség belülről árad." Ez a mondat nem véletlen. Biztos láttál már a vakolat nélküli csajokat akik amúgy keményen festik magukat! Sokkal rondábbak mint mi gondolnánk akiknek elég egy szempillaspirál. Igazából nem a vakolat az ami széppé tesz minket ha jobban belegondolunk, hanem a magabiztos kisugárzás. Egész más emelt fővel (nyakkal ) és behúzott háttal (púpusan) végigmenni az utcán. Te melyik embert gondolnád szebbnek, jobbnak? Tök egyszerű a képlet. Légy büszke a pasidra mint ahogy ő is azért jött össze veled mert tetszel neki és szívesen mutatkozna veled. A külsőségek múlandó dolgok és otthon "mindenkinek büdös a zoknia" ha levette.Ezzel csak azt akarom mondani ,hogyha jókat nevettek szórakoztok együtt akkor tök mindegy van-e rajtad vakolat, vagy szexi-e a ruhád az utcán. Vannak például féltékeny srácok is akik például csak otthon szeretik ha rövid a szoknyája egy lánynak és nem az utcán mutogatva. Egyébként attól előre félni, hogy másokkal hasonlítgat.... Negatív gondolkodás. Elvégre ha nem vagy mellette is biztos néz jó nőket. És akkor mi van? Ha veled jól érzi magát akkor nem fog kelleni neki Cindy Crawford sem! Ha meg a külsőségek miatt cserélne le egyszer, akkor szerencsés vagy, mert nem Ő volt igazi és kár időt pocsékolni ilyen emberekre!

Még egy tanács: Járj el ZUMBÁZNI (vagy más egyéb táncra) Nagyon sok Önbizalmat ad. A táncok között sok szexi tánc van, vagy sok feszültség oldó (visongó gyakorlat). Tudom, eleinte nagyon nehéz annak akinek nincs Önbizalma, de hidd el 10-15 alkalom és nagyon jól fogod magad érezni a bőrödben!

2014. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, próbálom megfogadni őket! Igazából egy egészséges önbizalmam volt régebben, csak a volt barátom elég szépen elintézte, és azóta ezzel küzdök:-)

Elvileg lányokra nem bír úgy ránézni, szóval nem úgy nézi őket:-)

2014. nov. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!