Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fáj, ha kiközösitenek?

Miért fáj, ha kiközösitenek?

Figyelt kérdés
Nem mintha egyedül lennék, az osztályban van 9-10 személy aki nagyon jól egyezik egymással, a szünidőbe is együtt mennek bulizni, korizni, moziba . . . Bár nem vagyunk rosszba velük, de nem hivtak hogy menjünk velük, csak az ő saját " csapatjuk " létezik. Miért zavar ez engem ? Mit tudnék tenni, mert elegem van magam miatt meg a többiek miatt is, hogy finoman, de kiközösitenek ? A többieket nem zavarja . . .
2010. jan. 28. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tartoztok a baráti körükbe. ennyi.


barátkozz velük ha neked ilyen fontos, és ha megszeretnek elhívnak.

2010. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tartozok = tartozol
2010. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem is sokan kiközösítenek,mert "más" vagyok

de a legjobban az fájt,amikor ezt az unokatesóim csinálták meg velem.

2010. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Téged nem közösítenek ki, az teljesen más, szóval nem értem miről beszélsz + a kérdést. Még szép h fáj vkinek ha kiközösítik, rossz érzés ha bántják, csúfolják,senki se áll ki mellette,stb.
2010. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, te minek nevezed ezt ? Azt igaz, hogy sosem kérdeztem meg direkt " ugye én is mehetek ? ", de ez szánalmas lenne, nem hivtak tehát kiközösitenek


ez egyszerű

2010. jan. 28. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért tényleg nem egészen olyan a helyzeted, mintha kiközösítenének. Akkor közösítenének ki, ha bántanának, gúnyolnának, szekálnának, közben pedig senki sem állna ki melletted - mint ahogy az előző hozzászóló is mondta.

Az a 9-10 személy - gondolom - nem ismer téged eléggé, valószínűleg nem is igen tudják azt, hogy mi érdekel, mi a hobbid. Hívd el őket te, ha ez ennyire sokat jelentene, tedd meg te az első lépést!

Szerintem igazából kicsit irigyled, hogy ők ennyire jóban vannak, lehet, hogy nincs közelibb barátod, nem tudom. Legyél jóban azokkal is, akik nem tartoznak bele abba a klikkbe, menj el velük szórakozni, bulizni.

2010. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán én vagyok itt az első, aki érti miről beszélsz. :(

Igen, és nagyon szar érzés, olyannak lenni, akit mmindenből kihagynak, de azért nincsenek rosszban veled, tehát vakon reménykedhetsz tovább hiába...

másiknak meg mondom, hogy téved, nem élte át mind a kettőt, ez az élet se sokkal jobb, mint amikor bántanak, lehet, hogy akkor félsz is, így meg nem, viszont így, hogy magasról leszarnak, és ilyen magábafordult lámaként lesni hogy ők hogy szórakoznak, van olyan nyomasztó. Átéltem mind a kettőt különböző helyen szóval ne mondja senki nekem hogy melyik a rosszabb ... az a rosszabb, ami jelen van. kész


Az meg természetes, hogy fáj, élni akarsz, de nem tudsz, mert nem hagyják :S És ja, nem tehetsz nagyon sokat, ahogy írtad, nem lehet megkérdezgetni, hogy mehetsz-e, természetesnek veszik, hogy te nem vagy ott, szóval fölsleges.


Igazából az rossz még nekem, hogy van akiről nem tudom eldönteni hogy a barátom-e, ő maga biztos szívesen látna, de magától nem kérdezné meg a többiektől, hogy szerintük én jöjjek-e.


Az a gond, hogy az előzőt is cáfolnom kell.

Ugyanis kétszer már voltam velük (az egyik véletlen volt, oda se hívtak meg, csak véletlenül kerültem be mégis, másik sztori), és azt hinném, hogy akkor legalább látták, hogy milyen vagyok ilyenkor. És teljesen normális volt minden. minden... aztán utána semmi, újra leszarnak. Van egy másik, akire meg egyszerűen buknak. (igen, fiúk a fiúra, persze nem úgy, hanem.. utánarohangálnak mindig nehogy lemaradjon valamiből a lelkem)

Aztán később volt egy másik hely, (bár oda se hívtak nagyon, inkább ott csak együtt voltunk, eljöttek hozzánk)akkor megint azt gondoltam, végre beépülhetek még egy eséllyel, az is normális volt, (pl. volt pia is) jó, aztán később MEGINT mintha semmi nem történt volna. elegem van már.

Nem értem.. még kibírok röpke 3 évet aztán húzok fel Budapestre, mert ebből a helyből elegem, van, fárasztóak hosszú téren. És itt vagyok a legalján megint.

2010. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a különbség benned, és az osztálytársaid között, akiket nem zavar, hogy ők ilyen magábafordult visszahúzódó társaságtalan emberek. Élettelenek. Épp az a gáz, hogy te nem olyan vagy, mégis az jut neked.
2010. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!