Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket kiközösítenek az osztályban? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira már nem de szerencsére utolsó évem ebben a suliban szoval örülök hogy megszabadulok az osztálytol.Am régebben a másik osztályból spécizett ki valaki inkább az volt kibirhatatlan, őt a mai napig utálom.
2010. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:S hát az jó, ha már csak egy éved van :D
2010. szept. 7. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem..Borzalmas érzés..De megyek 6.osztályosba,remélem ott jobb lesz :)
2010. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyis 6osztályos gimibe.
2010. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem ott sem lett jobb, de neked remélem igen!
2010. szept. 7. 20:48
 6/9 anonim válasza:
Én ilyenkor próbálom kerülni az osztálytársaimat, nem beszélek hozzájuk, inkább vagyok egyedül, mint társasággal nehogy még jobban kiközösítsenek! Én már mondhatni kegyvesztettnek, nemkívánatos személynek számítok az osztályomban, pedig róluk nem mondtam semmi rosszat. Talán ez lenne a baj?
2010. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem beszélgess velük! Ha nem szólsz hozzájuk azt hiszik valami lüke vagyXD
2010. szept. 7. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen mivel hozzám se szólnak. Nekem csak jó, mert így tudok figyelni. Most kezdtem a szakközepet tehát még lesz mit bírnom.
2010. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ühüm, általánosban nekem is ez volt. az egyik lány, aki ilyen bunkó volt, folyton piszkált meg minden és mivel ő "menő" volt, a többiek őt követték. jobb esetben nem szóltak hozzám, rosszabb esetben piszkáltak mindig. és hát nem nagyon van mit tenni, amikor 27 emberből 20 ellened van, csak azért, mert valaki azt akarja, hogy így legyen. szerencsére most már négy éve gimnáziumba járok és már nincs ilyen, nagyon szeretem az osztályomat. de nem felejtettem el, hogy milyen érzés volt, és sosem közösítenék ki senkit, aki úgymond nem tett olyat ellenem, amivel megérdemelné. egyébként azt a lányt a mai napig gyűlölöm.

17L

2010. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!