Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem hogy egyedül...

Miért érzem hogy egyedül vagyok, kiközösítenek, mikor nincs rá túl sok okom?

Figyelt kérdés

a szüleim törődnek velem, vannak barátaim, de mégis..

hívnak is ide-oda, de nem mindíg, mert a szüleim nem igazán engednek el, csak ha hazudok nekik, mert félnek hogy sörözünk stb..

néha kételkedem benne hogy nem-e hazudnak, mert most valamiért nem kiváncsiak rám.. néha azon kondolkodom, hogy nem-e beszélnek ki a hátam mögött.. zavarok-e ép.. stb.. pedig semmit nem hallotam még vissza, nem küldött el senki a f***ba

de valamiért a kérdés bennem van...

régi haverok, csak 3-4 évig nélkülöztem őket, és most szeretnék megint velük lógni..

néha mintha ott se lennék, mert én nem cigizek, nem bulizhatok mindíg velük stb..

de mégis a barátaim.. hívnak, hülyülnek velem stb..


2009. jún. 3. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ahhoz cigizned, hogy elfogadjanak..

a probléma valószínűleg az, hogy egyre kevésbé szívesen hívnak valahova, mert úgyis tudják, hogy nem fognak elengedni.ez így szokott menni.

a szüleiddel kell beszélned.

hány éves vagy?

2009. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 vok :)

a szüleim azért úgy elengednek, ha azt mondom 9, legkésöbb 10re megyek, de ha házi buli van, az nem 10ig tart :(


ennek ellenére azért hívnak.. hülyéskednek velem is stb..

2009. jún. 3. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

márpedig szoktad hozzá a szüleidet,hogy egy buli kb. tízkor kezdődik.

csinálhatod azt, hogy párszor elmész 10ig, időben hazaérsz,így majd látják, hogy megbízhatnak benned..aztán legközelebb kicsit mondod, hogy tovább maradsz.

2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
azaz mondod, hogy kicsit tovább maradsz. : D
2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, csak az a baj, hogy anyukám azért nem mer elengedni, mert fél hogy sörözök, esetleg más alkoholt.. szal esélytelen hogy elengedjen
2009. jún. 3. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voItam megpróbáIok visszaemIékezni de addig is aszt tudom mondani hogy nehogy eIkezdjéI cigizni. A haverok 1-2 év múIva megpróbáItak Ieszokni és akkor már én voItam a menő hogy nem cigizek arróI nem is beszéIve hogy csak én tudtam két kört futni foci közben
2009. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!