Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdenél a mostani 6-os...

Mit kezdenél a mostani 6-os lottó főnyereményével?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 00:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Vennék magamnak egy modern, tágas lakást, lakberendezővel berendeztetném (jó nagy gárdróbbal, amerikai konyhával, tágas hálószobával, amihez saját fürdőszoba tartozik, és a fiamnak is szép nagy gyerekszobája lenne, meg egy gyönyörű nagy nappali, kandallóval), a pici fiamnak megvennék mindent, amire nem telik most, hogy apukája tojik rá,- kicsit magam miatt is - megvenném a legmenőbb babakocsit, magamnak vennék rengeteg ruhát, ami megtetszik, de most nem tudom megvenni, megtanulnék vezetni és vennék egy Cadillac-et (és szarnék rá, hogy mennyit fogyaszt), aztán vennék anyukámnak egy lakást, meg apukámnak is egy lakást. Öcsémet is beiratnám autót vezetni tanulni, és neki is vennék egy autót. Aztán barátnőimmel elmennék valami fasza helyre nyaralni, gyerekestül persze, de vinnék egy baby sittert, hogy éjjel vele legyen. És végezetül nyitnék egy saját tattoo és body piercing szalont, ahol hobbiból dolgoznék csak (body piercer vagyok). De az tuti, hogy amikor végre tudatába kerülnék annak, hogy nyertem, akkor aznap este nagyon berúgnék :)))
2008. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy klassz házat,aztán mindenféle műszaki cikket plazma tv és barátai.

A szüleimnek és a szeretteimnek adnék zsét hogy ők is jól boldoguljanak.

A munkahelyemről kirugatnám az ősszes sunyi alakot,csak le kell fizetni a főnököt.

És dolgoznék tovább mert imádom a munkám.

Vennék egy pár verdát a családban mindenkinek aki tud vezetni.

Ha még maradna betenném a bankba hagy kamatozzon még egy kicsit!

Ja és irány Egyiptom és az Északi sark!!!

2008. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

A nyeremény felét szétosztanám a családban, a másik felét meg ruhákra költeném.

Beteges, mi? :-)

2008. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én arra költeném először is, hogy sikerüljön végre a férjemmel az álmunk: A szülővé válás.

Aztán ha ez megvan, akkor segíteni a családot is, és valami olyanba befektetni a pénzt, amibe nem lehet belebukni. Szóval, biztos nem herdálnánk el.

2008. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem örülnék ennyi pénznek, mert tönkre teszi az ember életét. Az teljesen más, ha valaki megdolgozik érte. Akkor jobban értékeli, mint ha az ölébe hullik. Szóval nekem nem kellene a 6-os lottó főnyereménye.
2008. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Bankba leköttetném jó pár évre.
2008. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

~Lenne több házam is a világ különböző pontjain, buliznék :)

~Körbeutaznám a Földet :)

~Magántanárhoz járnék :)

~Nyitnék egy olyan sulit, ahol mindig elutaztatnám a gyerekeket arra a helyre amiről épp tanulnak :)

~Vennék autókat:)

~Lenne rengeteg ruhám:)

~Adakoznék:)

~Rokonoknak is segítenék , ajándékként utazásokat szerveznék nekik :)

~Orrplasztika

~Fogszabályozás, fogfehérítés

~Ultrahangos hajnövesztés

~Rendeznék egy hatalmas bulit a 18. szülinapom alkalmából, a tengerparton :)

~Végleges szőreltávolítás

~Jogosítvány

~Kórházakat felújíttatnám

~Kipróbálnám az összes csúzdaparkot:)


Stb...stb...

2008. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, utolsó válaszoló, le a kalappal, tudsz élni! De ilyet, hogy a suliból elutaztatod a gyerekeket oda, amiről tanulnak? Óriási ötlet, nem is hallottam ilyenről, de óriási!!! Kicsit másképp jegyeznék meg a hallottakat!!! Én egyébként vennék egy üveg Jack Daniels-t és elkezdenék gondolkodni a továbbiakon.
2008. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
78%
Én szép nagy házat vennék, valami nagyon szép helyen, kocsikat, meg mindent ami csak éppen eszembe jut, a felét befektetném valami jó üzletbe, segítenék a beteg embereken, támogatnám az állatmenhelyeket. ( de ha ennyi pénzért az összes cigányt kiirtanák a világból, akkor gondolkodás nélkül odaadnám ) :DDD
2008. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
96%
Hááát!!! Most, hogy írod, adnék hozzá én is, főnyeremény ide vagy oda :)
2008. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!