Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, ti mennyire szeretitek...

Fiúk, ti mennyire szeretitek ha a talpatokat csiklandozzák?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 12:46
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez attól függ, ki mennyire csiklandós = aki csiklandós nemhiszem, hogy odavan érte, aki meg nem csiklandós, szerintem az se talál benne olyan különleges érzést, hogy szeresse :D

én speciál nem vagyok oda érte

21/F

2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, mert felfrissít és erősíti az idegrendszeremet.
2014. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, de már valahogy nem csikis sajnos. Régen hülyére nevettem magam, amikor a haverom (lábfétises volt, és imádta csikizni a talpakat) csikizte.
2018. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én talpam csikis, ennek ellenére szeretem, ha csiklandozzák, bár nem mindenkitől tűrném el, inkább csak a feleségemtől, esetleg a barátaimtól.

Ugyanakkor azt nagyon szeretem még, ha legyek szállnak rá a talpamra, vagy bárhová a lábfejemre, és ahogy mászkálnak rajta, csiklandozzák. Nekem kellemes érzés.

Mindezeket persze csak a mezítlábas lábamon szeretem, mert úgy az igazi, de gondolom ezzel nem mondtam nagy titkot. :)

35F

2020. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A talpaimon nagyon csikis vagyok, épp ezért szeretem. Ha nem lennének azok, nem, vagy kevesbé szeretném. Ellentmondásosnak látszik.

Minel jobban csikizik, annál jobban kívánom, hogy feljussak csúcsra, elsüljek, aztán szinte elalélve magamhoz térjek!

ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#3 Olyan is van, hogy csökken a csiklandósság, de azért szeretni továbbr is lehet. Pelda egy volt kolleganőm, akit egy balest ért, és utana nem volt már csikis, idegei nem érezték, ám utána is szerette a játszást vele.
ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!