Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van éerelme tovább élnem?

Van éerelme tovább élnem?

Figyelt kérdés
Rossz iskolát választottam és nagyon nem megy.Eleinte szerettem,de most nagyon nem megy.Másból se állok túl jól,de nagyon igyekszek.Szeretem a rokonaimat és nem merek öngyilkos lenni pedig nagyon gondolkozom rajta.Sulit nem válthatok,mert nem vagyok túl okos és elvesztegetnék 1,5 évet.Mit tegyk.
2014. dec. 1. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Én is már a második sulimban vagyok, nekem is vannak "hajlamaim" és egyszer megpróbáltam már de nem sikerült. Azt mondom hogy igen, van értelme tovább élned, másoknak is. Ne tegyél olyat amit nem kellene. Biztosan számítasz másoknak, ebben biztos vagyok. A tanulás pedig szinte mindenkinek nehézkes, nekem is. Magadért tanulj, hidd el hogy megtudod csinálni.
2014. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehéz iskolába járok és matekból nem tudok jó jegyet szerezni csak 1-est.Otthon azt mondták ha megbukok nekem kell megvenni a könyveimet.Igyekszek tanulni de nem megy.A nagyobb probléma hogy szakmának informatikát választottam és az ami megy abból nem lehet megélni és a többi pedig 1-es,2-es.Ha váltanék az sok pénzembe kerülne a könyvek miatt és sok időbe mert már 1,5 éve itt tanulok.Ráadásul nem értek semmihez és nem tudom hova mehetnék át.Ha esetleg jó erőbe lennék elmehetnék katonának lelövetni magam,de az átlagnál több vagyok.16 éves létemre 190 cm vagyok viszont 90 kg.Nem tudom mit tegyek.
2014. dec. 1. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejezd már be az önsajnálatot. Ha igyekszel, az azt jelenti, hogy megteszel mindent. Ezek után nincs értelme magadat hibáztatnod. Az öngyilkosság meg egy nevetséges dolog.
2014. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!