Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy optimista...

Miért van az, hogy optimista vagyok, de valójában meg azon gondolkodok, hogy megfelelek-e a barátaimnak?

Figyelt kérdés

Szóval egy tök optimista srác vagyok, önbizalmam is van..de sokszor azon gondolkodom, hogy megfelelek-e a barátaimnak/barátnőimnek/ismerőseimnek.

Nem a társadalomnak.. ez nem az a történet, mert sokkal másabb vagyok mint mindenki rajtam kívül (nem kell semmi rosszra gondolni :D)

Ez miért van szerintetek?



2014. dec. 3. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ereztetnek a barátaid valamit veled?Itt arra gondolok, hogy nem nyomnak le egy kicsit,pontosan azért,mert mindent optimistán látsz?Ne akarjál megfelelni senkinek, csakis magadnak,jobban jársz,ha szeretnek,akkor igen megfelelsz nekik,ugy ahogyan vagy.
2014. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit mindenhol lenyomnak.. Mert nem basztatok senkit meg stb..

De olyan barátommal kapcsolatban is gondolkodok erről, aki abszolút nem.

2014. dec. 3. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz erről az Ifjúsági Lelki Elsősegéllyel a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile hívószámról. (Fülkéből is.)
2014. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát azért, annyira nem súlyos.. :D

Ha annyira az lenne akkor nem itt kérdezősködnék :D

2014. dec. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!