Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata vagyok? Állandóan...

Pszichopata vagyok? Állandóan egy dolgon kattog az agyam.

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat bántottak, csesztettek, csúfoltak... és most Középiskolában vettem észre hogy mindig arra gondolok hogy hogyan belezhetnék ki valakit/ hány perc alatt tudnám leszúrni, és mivel. (bármi ami a közelemben van, szóba jöhet) imádom a vért. Legjobb fiúbarátomat szét harapdálom... nem értem miért van ez... és ha nem csuknának börtönbe gyilkolásért, már rég sok mindenkit kibeleztem volna... Az álmaim is arról szólnak hogy vagy én ölök meg valakit vagy ő végez ki engem brutálisan... mindig egy hófehér hajú, vörös szemű fiú van az álmomban.... és mindig sírva ébredek fel.... nagyon nem bírom ezt... viszont több énem van... az egyik nagyon kedves, mindenkivel törődik, imádja az embereket.. stb... a másik, az állandóan depizős, szomorú.. stb.. a harmadik meg "ez" a kibelezős, brutális... de mostanában csak az utolsó jön elő.... a barátaim nagyon bírják ezt az énem... de én kevésbé.. mindegyik azt mondja hogy milyen "menő"... pedig én nem szeretem... minden pillanatban arra gondolni hogy ezzel/és ezzel/ és ezzel az emberrel mit csinálnék... mit csináljak? ez már igy fog maradni? ~részletesebben privátban leirom~

14/L


2014. dec. 3. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

fuuu ez igen !


a válaszom :igen az vagy!!!


furcsa hogy ilyen dolgok "izgatnak" fel téged 14/l létedre...

2014. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uh! Tudod én is hasonló vagyok. Imádnak a barátaim, meg mindenkit megnevettetek, azt mondják az idősek h én vagyok talán az egyetlen kedves és jó fiatal manapság... de ha egyedül vagyok teljesen máson jár az agyam mint a barátaim szórakoztatása. Nekem mondjuk nem a gyilkoláson jár az agyam, hanem az illegális utcai versenyzésen, autólopáson, drogkereskedelmen, túsz ejtésen. Ha pl felszálok egy buszra vagy bemegyek egy boltba, egyből azon jár az agyam, h miként tudnám túszul ejteni az embereket v kirabolni az adott helyet. Töbször figyeltem már h tudom melyik buszon mennyien járnak és h melyik soffőr mikor vezet és melyik lenne a legalkalmasabb arra h soffőrrel együtt túszúl ejtsem őket. De a legrosszabb esetben sem lennék gyilkos Szóval ilyen idióta alvilági dolgok, amik persze csak a filmekben vagányak a valóságban szégyen mindeggyik.


Ha egy jól sikerült napom van vagy épp a barátaimmal lelkizünk, akkor ezek kiürülnek belőlem és valós élettel kapcsolatban tudok gondolkodni. Nem hiszem h téged nem lehetne kúrálni.

2014. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a legdurvább h mindig is orgyilkos akartam lenni... kiskoromban sokat hallottam azt a szót... és mikor megkérdezték tőlem h mi akarsz lenni ha nagy leszel? mondtam h orgyilkos.... anya az nagyon kiakadt rám, mert a rokonok elött mondtam... utána anya nagyon lecseszett h "ugye ezt nem gondolod komolyan?" én meg mondtam h de.... amúgy nem lehet kúrálni... mindent próbáltam már... de nem értem h hogy lettem egy ilyen "szörnyeteg".. viszont állatot SOHA nem tudnék bántani... mikor láttam h egy csaj veri a kutyáját elöttem akkor megfogtam a csajt és a hajánál fogva letéptem a földre.... elkezdtem ütni, és kérdeztem h "neked milyen érzés?" elkezdett sírni, és kérte h hagyjam abba.... a kórházban kötött ki...
2014. dec. 3. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
neked az emberekel van a gondod!
2014. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ilyen vagyok mint te. Ha gondolod nekem írhatsz privátot, kedvelem az ilyen hozzám hasonlókat.

16/L

2014. dec. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyere le az erőszakos meg a horror filmekről. Évekig tart, amíg kitisztulnak belőled, de érdemes.
2014. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pszichopata? Több én? Inkább kicsit zavart vagy,menny el egy szakemberhez,ő majd megmondja mi a helyzet.
2014. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már voltam... annyit mondott "lelki problémáim vannak kéne egy biztos támasz" de barátom is van.. meg lelki társam.. mégis..
2015. jan. 24. 19:34
 9/9 mate2498 válasza:
Ha pszichopata lennél nem éreznél egy ember iránt se semmit..nem lennének érzelmeid és csak a saját érdekeid/céljaid érdekelne amit akkor is megcsinálnál ha mások kárára menne magyarul egy érzelem mentes "ember" lennél..like me 18/F
2016. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!