Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi különböztet meg egy nőt...

Mi különböztet meg egy nőt egy lánytól/kislánytól? Van, hogy azt mondják valakire, hogy "igazi nő lettél! ", stb. , ezt hogy értik? 22/L

Figyelt kérdés

és azt vettem észre, hogy főleg a külső alapján dől ez el néha, ha valaki ki van sminkelve, magassarkút hord, elegánsan öltözik, akkor az "nő".. tényleg ennyire a külsőn múlik?

ha én nem nagyon sminkelem magam, és sportosabban szeretek öltözni akkor már nem is vagyok igazi nő? vagy mi alapján ítélik ezt meg(pl. a férfiak)?


2014. dec. 4. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Onnantól mondják ezt, amikortól bemerik ismerni, hogy szexuálisan is vonzó vagy. (ha nem csak nyaliznak).

Attól mert sportos vagy, még lehetsz nőies.

2014. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már az ilyen kérdések megszűnnek az elmédben, talán esélyes lesz, hogy "igazi nővé válj!
2016. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!