Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatném meg önmagam...

Hogyan találhatném meg önmagam, az igazi személyiségem, hogy lehetnék valaki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 18:18
 1/3 nlp válasza:

Kedves kérdező!

Én sokmindent kipróbáltam. Pszichoterápia, családállítás stb. Nekem a neuro-lingvisztikus-programozás vált be.

Ha szeretnél NLP-ről többet megtudni írj privátban, segítek.

2014. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töts időt magaddal, legyél csendben, olvass Bibliát, mert Isten megismerése elvezet ömagad megismeréséhez. De van egy nagyon jó könyv, ami olvasmányos, mégis nagyon okos, rengeteg információval, példákkal fűszerezve. Én azzal kezdtem az önismeretet. Ha érdekel, írj privátban, mert nem könbyen megszerezhető könyv. Sajnos.
2015. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A könyv, ami segít az önmegismerésben: Florance Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai. Le lehet tölteni, meg lehet rendelni már a neten!

Bárkinek ajánlom!

2018. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!