Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, hogyan erjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, hogyan erjem el hogy felnezzenek ram, tiszteljenek, hatarozott, tekintelyes legyek?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok, es a suliban neha ugy erzem hogy a tarsasagban nincs eleg tekintelyem. Hosszu dolog az egeszet elmondanom...de a lenyeg az hogy az eletben magabiztosabb, hatarozottab akarok lenni, azt szeretnem hogy felnezzenek ram, amikor megjelenek valahol akkor "sugarozzon belolem" a magabiztossag, erosseg. Nem akarok egy atlagos srac lenni, ki szeretnek tunni a atlagos emberek kozul. Ezt hogyan erhetem el, hogy cselekedjek es viselkedjek??? Nagyon jo lenne ha segitenetek, es ha elernem celomat akkor gondolom az a csajoknal sokat segitene(hatarozottsag, magabiztossag stb.)(Esetleg valami szemilyisegfejleszto programot tudtoke pl internetest)?
2010. máj. 31. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
World of Warcraft
2010. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokszor az igazi egyéniségek nem tünnek ki a tömegböl elsö látásra és ezt nem lehet fejleszteni


Szerintem a Te korosztályodban amivel ki tudsz tünni, az az ha sokat vedelsz, lehetöleg legyenek minél drágább cuccaid és légy egy igazi patkány.

De nehogy 20 évesen sírjon a szád, hogy nincsenek igaz barátaid és a csajok is leszernak, ugyanis egyszer mindenkinek megjön az esze, ezért jobb a többiekkel szemben lépéselönyt tartani.

2010. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt nem egy tanulando dolog. ki kell mondani amit gondolsz kell 1 olyan külsö 1 olyan kisugárzás, stilus , szöveg stb. ha nem vagy ilyen akk ha van olyan haveri társaságod akk csak rád ragad. de végülis azzal fejleszteni tudod ha minél több emberrel beszélsz ismerkedsz meg stb. és legyél magabiztos és ne unalmas.
2010. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat és pályázz a miniszterelnöki posztra
2010. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: sose legyen benned félelem. Ne félj attól, hogy nem vagy faszagyerek és akkor faszagyerek leszel. Sose mutass valamilyen maszkot magadról (pl. gazdag vagy, bajnok vagy), de légy furfangos, hitess el bármit anélkül, hogy nyíltan kimondanál bármit is. Játssz, tévessz. Ha kérdeznek, képzeleted szerint válaszolj, azaz hazudj nagyot vagy légy kegyetlenül őszinte. Ne ijedj meg semmitől, de legyenek gyors reflexeid. Dióhéjban ennyi, amit az életről tudnod kell.
2010. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, járj el gyúrni, ne mondj hülyeségeket, számítógépez kevesebbet, teljesíts jól órán. 16 évesen több nem kell.
2010. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyél cinikus, arrogáns, és bunkó. 19 éves vagyok, nem túl drága, de stílusos ruhákban járkálok, cigizek, meg ez, és néha olyan csajok köszönnek rám, akiket sose láttam. Olyan emberek jelölnek iwiwen, akikről sose hallottam, és általában minden egyetemi buliról tudok, és gyakran meg is sértődnek, ha nem vagyok ott.


KB így.

2010. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Remélem kérdező még olvasod...


Kinek mi, mindég lesznek olyan emberek akik nem fognak tisztelni, de az arogáns magamutogató népség mindég összesúgnak a hátad mögött, de a szemedbe nem modanak semmit sem, félnek, vagy annyira lealacsonyító stílusuk van hogy fájdalmas.


ha pl sétálok a városban egy járdán zokszó nélkül belenézek a szemébe akárkinek, soha nem nézem a földet vagy távoli tereptárgyakat. Ez magabiztosságot sugall, de velejárója az is hogy kapsz megvető pillantásokat, vágyakozó pillantásokat, és mindég lessz olyan aki rád sem hederít.

Lányoknál hatásos, módszer ha ránézel rögvest kiderül hogy érdemes-e kezdeményezni, ezzel azonban nem azt mondom hogy mellét vagy a se..ét stírold a csajnak, csak a szemébe. Sokat elárul nagyon sokat... Nem szabad soha semmilyen helyzetben bizonytalnnak lenni, ha valaki beszólogat kb olyan sziten szólogass vissza... stb. És a lányokkal légy udvarias és kedves... de nyálas ne.

Akinek ez nem jön be, az tipikus plázapics@, vagy r.bi. De alapjába véve erre nincs receptúra inkább adottságok és tapasztalat kell hozzá.


Légy mindég kimért, és távolságtartó. Közvetlenség sem árt, ismerkedj sok és sokfajta emberrel. Ja és igen, azért egy villanykörtét tudj betekerni. Öltözködni pedig inkább elegánsan, ne ilyen csiricsáré polók, meg szakadt farmer. Másik dolog, tanulj jól, vagy a munka terén legyél elhivatott és kőkemény... Puhacsüek nem kellenek senkinek sem..

2010. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Égetsd el az egyik barátodat énekórán, mindenki félni is tisztelni fog.
2010. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
égesd az :P
2010. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!