Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 eves lany vagyok. Minden...

17 eves lany vagyok. Minden almomba ahol valami szexel kapcsolatos van fiu vagyok. Es mindeg lanyokkal vagyok (amiket igazan is ismerek). Miert?

Figyelt kérdés
Sorry ha nem irtam le hejesen, nem vagyok Magyar orszagrol.

2014. dec. 14. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
bugizni akarsz...
2014. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, az nem ujdonsag, de miert nem ad nekem az agyam legalabb valami normalisabbat?
2014. dec. 14. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én most 18 vagyok, már nagyon ritkán vannak ilyesmi álmaim, de pár éve nekem is ugyanez volt gyakran. Először megijedtem, hogy most mi van, ha ez valami leszbikus vagy biszex hajlamot mutat, de most már nem nagyon zavar. Tudom, hogy elsősorban a férfiak vonzanak.

Szerintem a hormonok és a személyiségfejlődés munkálkodnak benned, nyilván már érdekel a szexualitás is, tehát álmodban ilyenek is megjelennek. Plusz, lehet, hogy van benned (is) leszbi/biszex hajlam.


Egyébként, hová valósi vagy?

2014. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van :P. Egy picit jobban erzem magam a valaszodnak koszonhetoen, ugyhogy koszi :D. Amugy meg Szlovakiarol vagyok
2014. dec. 14. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Szerintem nem kell aggódnod, biztos nem csak mi ketten vagyunk így, és gondolom idővel neked is csökkenni fog ezeknek a gyakorisága (meg aztán esetleg teljesen el is tűnik). :D
2014. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Orsikacs válasza:
Don t worry this happens to everyone at least once . Ur not lesbian its only because ur hormons are working but it will pass . To stop these dreams try to think of boys who u like before sleep . It will help for sure.
2014. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót:

[link]

2014. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!