Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudatos Álommal kapcsolatos...

Tudatos Álommal kapcsolatos élmények?

Figyelt kérdés
érdekelnének tudatos álommal/éber álommal való élmények, bárhogyan is próbálkozok nem ugyanazt érzem mint amit olvasok, mert én mit egy külső megfigyelő látom a dolgokat, és nem irányítok,kinek mennyi idő volt, mire működött?
2014. júl. 22. 14:05
 1/3 anonim válasza:
Én eddig 1-2 alkalommal álmodtam tudatosan.Hát kb annyi hogy tudod hogy álmodsz,de mégis olyan valóságos..szinte átérzed ami akkor történik.Nálam legelőszőr mikor jelentkezett ez a tudatos álmodás pont a párommal álmodtam,és álmomba megcsókolt.Csakhogy tudtam hogy álmodom,de olyan valóságos volt az a csók hogy szinte már éreztem hogy megcsókolt.Máskor meg azt álmodtam hogy zuhanok és rendesen átéltem a zuhanás félelmét..persze én még soha nem álmodtam egy egész álmot tudatosan..mindig csak kis részletek voltak olyak..remélem egy és ugyan arról beszélünk :D
2014. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ellőszőr hétéves koromban volt tudatos álmom, azóta szinte mindig rájövök hogy álom az álom, kivéve ha nagyon hétköznapinak tűnik, pl. csak sétálgatok a városban, meg ilyenek. Elég érdekes az elején mindig kiakasztottam az álmaimat, mert ha túlságosan eltérek az álom "script"-jétől akkor az egész semmivé lesz és ilyenkor álmon belül felébredek és egy másik álomba csöppenek. Aztán inkább jófiúként nem tettem tönkre az álmaimat és próbáltam végig menni a kijelölt úton, de továbbra se vettem semmit túl komolyan. Pl volt olyan álom, hogy belemeresztettek egy rakás golyót a barátaim, kérdezősködtek és kórházba akartak vinni én meg ezt feleltem: "Nyugi van nyaralunk". Illetve még kitapasztaltam, hogy mi ami megengedélyezett és hogy hogyan lehet leküzdeni a tipikus álom problémákat. Pl van az az álom ahol futnál valaki elől de nem tudsz elfutni, na ha tudod hogy álom még belefér hogy elrepülj. Ha valakivel verekednél de nincs erőd hozzá könnyedén megfoghatod az embert és lenyomhatod a földre. Plusz még képes vagyok két érdekes dologra, ha egy álom végkimenetele nem tetszik újra tudom kezdeni és másodjára másképp történik meg. Illetve ha nagyon elegem van képes vagyok felébreszteni magam.
2014. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, hogy érdeklődjön az álomjóga után, mert nagy lehetőségek vannak benned.
2014. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!