Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretek meztelen...

Csak én szeretek meztelen lenni? 14/f

Figyelt kérdés
Olyan jó érzes mikor meztelenül lehetek. Sokszor gondolok arra, hogy fogom magam mindenki előtt és levetkőzök és úgy megyek tovább, de azért annyi önbecsülésem van hogy ne tegyem meg. Néha szoktam azt csinálni mikor tudom hogy olyan helyen vagyok, ahol senki sem lát, és egy ház sincs, akkor levetkőzök és meztelenül megyek (pl. Egy földúton). Csak én vagyok ilyen, aki ezt élvezi? Ez normális egyáltalán? Légyszi, aki válaszol az írjon kort és nemet.

2014. dec. 16. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Pár dolgot én is szeretek meztelenül, de a tiédet kicsit soknak érzem... Bár szerintem az enyém se mindennapi, én például itthon csakis meztelenül szoktam sz@rni, és aludni is (télen-nyáron), illetve amikor egyedül vagyok a házban, egész nap meztelenül mászkálok. 21-f
2014. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek meztelen lenni.Nyáron meztelenül napozom(nudi strand) aludni mindig mezteleneül szoktam.és itthon is eztelen vagyok.20/f
2014. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ha csak tehetem meztelen vagyok. Itthon a lakásban az udvaron, nyugodtan tudok meztelnül lenni akár napokig is.

Volt már olyan, hogy meztelnül bicigliztem, sétáltam föld uton, vagy éjszaka főut mellett.

Ffi 40

2014. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mindig is léteztek naturisták és nudisták. Olykor megfordulok környezettudatos, naturista közösségben.

Egészséges és felszabadult érzés teljesen meztelenül lenni.


Az is felszabadult érzés, h körülöttem mindenki teljesen meztelen , egy elfogadó közegben, kisgyermektől a tiniken és fiatalokon át az idősekig, nőneműek, hímneműek.


Jó buli együtt tevékenykedni: főzni, játszani, zenélni, teljesen meztelenül is. :)


Kivétel erősíti a szabályt. Akinek komoly sérülés van a testén, pl amputált végtag, illik takarni, vagy valahogyan esztétikussá tenni egy ilyen közösségben, de teljesen rendjén való, h ők is meztelenek, együtt érzek velük. Már avval érzek együtt, aki meg is érdemli. (Aki korrekt ember, vagy legalábbis amíg olyannak ismerem.)


F/30

2014. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hú, én is imádok meztelen lenni, de sajnos télen nem megoldható, mert nem fűttjük annyira a házat, hogy pucéran lehessen mászkálni :((

14/L

2014. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Enyhén fűtött lakásban is megoldható a nudizmus:

ugrálj, sportolj, már amennyire egy szobai környezet lehetővé teszi. Vagy pogózz, zenére. :)

Néha sikerül eljutnom naturista közösségbe, ott akár sportolni is lehet: kirándulni, futni. De egy 16 fokos szobában is lehet, sőt, legalább beindul a vérkeringésed, bemelegszel.


(Az előző előtti voltam.)

2014. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök jó érzés, gyermekkoromban imádtam persze akkor másabb volt, kb 15 evésen videkén nyáron még úgy tudtam meztelenkedni, pl meztelen mentem biciklizni, gyerek koromba sokat meztelen bringáztam nem igen foglalkoztak azok akik ismertek, ott egyik haverommal találkoztam meg kb velem egy idős nővérével, el pirulva meg kérdezte nem vagyok szégyenlős, hírtelen 15 éves kamaszként meg leppet a kérdés, mondtam hogy nem igazán, először nem tudtam hogy lányt kínos hejzetbe hoztam e fiúként szabadon lóbálva látott engem.
2022. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) írhatnátok még dolgokat, amiket érdemes lenne kipróbálni
2023. jan. 12. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Mi az amit eddig ki próbáltál? én még közép suliban nyár elején el mentünk suli után 2 lány egy srác meg én, tó partra, mivel senki nem készült fürdő ruhával a lányok polojukban rövid nadragjukba mentek be a vízbe a srác aki meg velünk volt ő az alsó gatyába, mindenki bent volt a vízbe csak én nem, mondogatták hogy jöjjek már be stb, nem akartam alsó gatyába, fürdő gatya az nekem még is jobb mind egy alsó, néztem a helyet csöndes eldugott volt nádas stb, mondom senki nincs csak mi, mondtam jól van ti akartátok, le póló meg minden, ott álltam alsó gatyába, kérdeztem tényleg jöjjek be, csajok is mondják igen, mondom jól van ti akartátok, fogtam le kaptam az alsó gatyát, hirtelen meg nem tudtak szólni semmit, meztelen mentem be a vízbe, igazából amíg ott voltunk parton is akkor is ful meztelen voltam, tök természetes volt beszélgetünk lazán meztelen vagyok, háttal álltam táskámhoz mentem el felejtettem és le hajóltam, srác meg szólal, na szép telibe kameráztam őket, ja igen azért oda figyelek legközelebb, el poénkodtuk, aztán persze többször mentünk oda meg is volt beszélve, csajok ki kötötték hogy én akkor továbbra is legyek meztelen ott, mondtam ha ez a öröm, pár éve volt egy másik olyan, van egy régi jó barátom ő meleg, annyit kért hogy menjünk el kirándulni, olany helyre ahol nincsenek emberek, mondta tud olyan helyet, az volt a kérése hogy szülinapja lesz, ez a kirándulás úgy legyen hogy én le vetkőzöm meztelenre és úgy megyünk, mondtam nem igen akarom, mondtam úgy ha mindent a szemnek semmit a kéz stb, mondta egyértelmű, tehát még ilyen is volt.
2023. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!