Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez a kokain és k*rvák...

Mi ez a kokain és k*rvák életszemlélet? Mire jó, miért jó?

Figyelt kérdés
kokain ,

2014. dec. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát öö..én még nem csúsztam le addig,de van akinek nincs más választása:o vagy erre van igénye,van rá pénze..egyénfüggő..
2014. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt olyanok csinálják, akiknek már annyi pénzük van hogy semmi nem érdekli őket.
2014. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez az én életszemléletem:

https://www.youtube.com/watch?v=oSCWzR1x9nc

CSAK A ZENE, SE K*RVÁK, SE KOKAIN! :D

2014. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
azt tükrözi hogy van pénzed és hogy te vagy a király. Eljárkálsz a drága klubbokba, plázacicákat tartasz magad mellet akiket nem az érdekel hogy te jól nézel e ki vagy sem, hanem hogy fizess nekik, hurcold őket, vásárolgassatok és ők cserébe leszop*nak bárhol és stétteszi a lábát bármikor. Emellet már annyira belemélyülsz az egészbe hogy már nem elég a plázacica és az ital, cigaretta hanem jönnek a bogyók, utánna pedig a tükörről szippantod a kokaint. Alig alszol, bulizásból áll az életed, kurv*ázol ahogy fentebb írtam és tönkre teszed magad. Hirtelen beüt valami, hirtelen elmegy a pénz, már nincsenek melleted a pláza cicák, már nincsenek melleted azok az emberek akiket te a barátaidnak hittél, viszont ott van veled a kokain, mármint az agyadban és egyre jobban erősödik a hívogatása ahogy egyre jobban telnek az órák hogy nem szippantottál és a végén totál ledönt. Nem mindig így alakul, és nem mindig fogy el a pénz, de nekem így volt. Elfogyott a pénz, elment a lakás, elment az autó, elment a motor, nem volt munkám és 34 évesen hazatoltam a pofámat anyámékhoz hogy segítsenek mert belefogok halni.
2014. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!