Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt állítja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt állítja hogy nem hozzám való és én mást érdemlek meg (az ő állítása szerint jobbat). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban arra törekszik, hogy én elhagyjam őt. Vagyis bunkó velem, ha együtt vagyunk inkább mással foglalkozik minthogy velem legyen... Régóta gondolkozik azon hogy megöli magát, vagdossa is a kezét-lábát. Szeretem de nem tudom mit tegyek.. Normális válaszokat várok.. 15/L

2014. nov. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs benne annyi hogy szakítson veled, azt akarja elérni hogy te tedd meg :) 23f
2014. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De félek, hogy megöli magát.. Szerinted szakítani akar velem csak nem meri megtenni?
2014. nov. 23. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Az önpusztításáról talán jobb lenne, ha tudnának a szülei is. Aztán esetleg szakemberhez vinnék.
2014. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem akarja megtenni, azt várja hogy te tedd meg
2014. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mit tanácsoltok? Mit kéne tennem?

Szóval azt gondolod hogy valójában ő szakítani akar velem csak keresi a kifogásokat?.. (Utolsó válaszoló?)

2014. nov. 23. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek látszik, hogy csak a külseje miatt sikeres a lányoknál! Ha tényleg szakítani akarna tudná, hogy kedvesnek és nyálasnak kell lenni a láynokkal Ezzel a bunkó stílussal csak még jobban vonzódnak hozzá a csajok.
2014. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted... Nem a lányok kedvence kinézetű srác. Nem úgy bunkó, mint az ilyen menőnek képzelő gyerekek..
2014. nov. 23. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Add oda neki az Ifjúsági Lelki Elsősegély telefonszámát: 137-00 ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról. Ha nagyon tanácstalan vagy, Te is felhívhatod, talán kitaláltok együtt valamit.
2014. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben... És akkor még nem is ismertem fel a helyzetet,hogy érzelmileg ZSAROL .

Kicsit durva szó ez,de valójában ez történik.

Ugyanez volt a helyzet dettó,csak annyi különbséggel,hogy én 18 voltam, a srác 17. Ő is folyamatosan ezzel jött nekem,nem bízott saját magában , én pedig a rendszeres beszélgetések,találkozások folyamán szépen beleszerettem ...nem tudtam akkor még felismerni,hogy zsarol érzelmileg. Az,hogy valaki önbizalom hiányos, nem feltétlen azt jelenti ,hogy ne tudna boldoggá tenni egy másik személyt. Csak itt jön a probléma, nem is akar boldoggá tenni....tudom,nehéz ezt belátni,mert szereted . De ez az igazság,mert ha valóban boldoggá akarna tenni ,akkor azon lenne,nem pedig szándékosan keltene benned kételyeket.

Az én történetem a sráccal fél évig tartott....úgy éreztem boldog vagyok, hogy szeret,és én is őt....ugyanakkor nem volt felhőtlen sosem ez a boldogság.Rájöttem,hogy többet idegeskedtem,szomorkodtam miatta,mint amennyit nevettem . Szerettem Őt, nagyon megviselt ,hogy szakítottunk, ő kezdeményezte pontosan ilyen mondatokkal...hogy jobbat érdemlek,biztos van már valaki ..... aztán megtörtént,szakítottunk. Hónapokon át depresszióba estem,lefogytam , nem láttam értelmét semminek.

Aztán szépen lassan megtanultam boldognak lenni:) Visszaszedtem pár kilót,és megfogadtam,hogy soha többé nem fogom hagyni,hogy egy másik emberen múljon a saját boldogságom.És hogy ilyennek még egyszer nem teszem ki magam,amint észlelem ,,hogy az illető érzelmileg zsarol,véget vetek a kapcsolatnak.

Kicsit hosszúra sikeredett..ne haragudj,csak úgy kijött belőlem...

Egyébként ha gondolod, szívesen beszélgetek veled erről.

Írj,ha gondolod..

18L

2014. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi gondd:) Tanácstalan vagyok, mert nem olyannak ismertem meg, hogy becsapna inkább megmondaná ha ilyen doloh lenne..Fogalmam sincs mi az igazság. Fél attól is hogy elveszít, már akkor is ha csak egy kicsit összeveszünk, majd jót nevetünk magunkon hogy milyen hülyék vagyunk.
2014. nov. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!