Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ha szakításnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ha szakításnál öngyilkossággal fenyegetőzik a másik?

Figyelt kérdés
Nemrég éltem át és eszméletlenül undorítónak tartom az ilyen viselkedést..

2014. szept. 22. 17:26
 1/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Nem,undorító.

Az egy dolog ha valaki megteszi,de ne fenyegtőzzön vele,ne így akarja magához láncolni a másikat.

2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadható el, mert ez érzelmi zsarolás! Az a legalja, mikor valaki öngyilkossággal fenyegetőzik... mert sajnos csak fenyegetőznek, megtenni már nincs merszük.
2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az hát... az ilyen meg is tehetné, nincs szükség ilyen emberre
2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem fogadható el...


De nem is értem azt, aki ezt teszi.


Ha valaki mellettem van, az azért legyen mellettem, mert ott akar lenni. Önszántából, mert neki így jó...

És ne zsarolásból, és ne félelemből, hogy nehogy kárt tegyek magamban. Én sem érezném jól magam, ha tudnám, nem miattam van velem, hanem mert kizsaroltam...

2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lilikécske ***** válasza:
100%
Ez egy féreg dolog. Nálam ezzel végleg elvágná magát az illető, még a leghaloványabb esélyét is elszúrná arra, hogy valaha még járjunk.
2014. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik lelki"terrornak" v zsarolasnak, es undoritó. Az exem folyamatosan ezt csinálta...es ezert mindig adtam neki egy utulso eselyt 5honapon keresztül. Persze nem lett az sõt 1honap mulva mar volt is barátnoje.
2014. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát legszívesebben pofon vertem volna a párom,de nőt nem szabad ütni..
2014. szept. 22. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az expasim volt ilyen és kétszer fel is akasztotta magát,de mindig túlélte és azóta sem fogja fel hogy vége van!!!
2014. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút elfogadhatatlan, amíg nem történik meg az ember környezetében, addig fel sem fogja, hogy milyen szörnyű dologról beszél. Sajnos volt már ismerősöm.... és igazából feldolgozhatatlan egy dolog. Fenyegetőzni ilyesmivel undorító, becstelen dolog, és szerintem az önbecsülése már a sárban lehet annak aki ilyet tesz, hogy ezzel fenyegetőzik...
2014. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha meg is csinálja?Én érezzem hibásnak magam?
2014. szept. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!