Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az értelme az életnek?

Figyelt kérdés

A mai világban már nem a szaporodás, hiszen messze felülmúltuk a többi élőlényt.

Esetleg az örömök átélése, vagy maga a szex.

De, kérdem én, ha valaki nagyon szerencsétlen (példa kedvéért én) akkor miért kell neki az élők soraiban maradni.

Az egész csak egy rohadt álom nemde?

15/F



2014. szept. 14. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha így állsz hozzá, akkor igen, az egész egy rohadt álom.
2014. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is sokszor felmerül... És mindig arra jövök rá,hogy semmi.. Főleg így biszexként, hogy mindig olyanba szeretek bele, aki soha nem lehet az enyém... De akinek van családja/párkapcsolata,ott már más a helyzet..:)

L

2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi
2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egy rohadt álom, akkor is rohadtul valósághű, nemde? Mért nem próbálod meg élvezni a nyavalygás helyett?
2014. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bizony ez legtöbbször helyzetfüggő dolog,kinek milyen az élete.Szerintem semmi értelme nincsen,és egy nagy kalap f*s az élet,de pont azért,mert az én helyzetem is nagyon komplikált és szerencsétlenségek hada érkezik hozzám folyamatosan,míg mások boldogok... Nekem meg semmi nem jut a boldogságból,egy fikarcnyi sem.

23/F

2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként szerintem azzal van a baj, hogy hajlamosak vagyunk arra, hogy azok a dolgok miatt sírunk, ami nincs, ahelyett, hogy értékelnénk azt, ami van...:)


2voltam

2014. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

örömök átélése,találni olyanokat akik szeretnek,

elérni az álmaidat.

Hidd el mindenki megtalálja az élet értelmét,találsz majd lányt aki szeret,megvalósítod az álmaid,utazgatsz stb..

2014. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tegyük fel tényleg nincs értelme az életnek, egy óriási véletlennek köszönhető, hogy létrejött a Föld és minden élőlény. De kérdem én: Ez mért baj? Ha valakinek rossz a sorsa, akkor nem az életre kell haragudnia, mert egy értelmetlen hülyeség. Haragudjatok a körülményekre.
2014. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
42
2014. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi más, mint szeretni egymást. Ez az értelme.
2014. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!