Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szemét féreg vagyok?

Egy szemét féreg vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan a szerelemre és a nagy őre várnak én viszont nem. Csupán akarok valakit, aki epedezve vágyik rám és bármit megtenne egyetlen pillantásomért is, hogy aztán durván lekezelően visszautasítsam. Most őszintén ettől én egy alávaló rongy alak vagyok?

2014. dec. 28. 02:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az vagy.
2014. dec. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét féreg, csak álmodozó :)
2014. dec. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, én még a tetűt is hozzátenném. -:)
2014. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem minősítek,de amiben Te szenvedsz az egy reménytelen,viszonzatlan érzelem valaki iránt. Szerintem Ő nem érdemli vagy csak azt nem ismered fel,hogy mi a kacérkodás és a vonzalom közti különbség!
2014. dec. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A szerelembe vagy szerelmes ,nem egy hús vér emberbe
2014. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Akkor leszel egy szemét féreg ha ezt meg is csinálod
2014. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csak álmodsz... ilyen nem lesz! ha még is és meg teszed akor te egy „szär,szemét,szär alakvagy! az az egyetlen nô mindent megtesz hogy szeresd de te magasor teszel rá...˝
2014. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ki tudja
2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább azt a kérdést tedd fel magadnak, miért vannak bennem ilyen negatív érzések? Miért ez okoz nekem örömöt? Mert ez nem teljesen normális dolog. Valami lelki defekt van a háttérben.
2014. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem csak valaki régebben csúnyán megbántott, nem tudtad kiheverni és így akarod megmutatni hogy ilyet te is tudsz, de hozzáteszem hogy azért nagy bunkóság lenne
2014. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!