Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szemét féreg vagyok?

Egy szemét féreg vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan a szerelemre és a nagy őre várnak én viszont nem. Csupán akarok valakit, aki epedezve vágyik rám és bármit megtenne egyetlen pillantásomért is, hogy aztán durván lekezelően visszautasítsam. Most őszintén ettől én egy alávaló rongy alak vagyok?

2014. dec. 28. 02:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, te egy utolsó mocsok vagy, egy szemét semmirekellő féreg, egy aljas gazember, inkább szopogatnék kavicsot, minthogy egy ujjammal is felnyúlnék a seggedbe, nem akarlak sem megdugni sem kinyalni, hagyj békén, tűnj el az életemből!!!!
2014. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, egy alávaló rongy alak vagy, egy szemét féreg. Most boldog vagy?
2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 toriviki válasza:
Ezt velem is megcsinálták már és elég szar volt...sőt még mindig rossz visszagondolni, de csak gondolj bele milyen lenne, ha veled csinálnák meg ezt és ezután gondolkodj el a kérdéseden. ;)
2015. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Doruss ***** válasza:

Ennek valami lelki oka lehet nálad, valószínűleg valami régen történt dolog vagy folyamat hatása. Lehet, hogy érdemes lenne utánanézned valahol valami pszichológiai magyarázatnak.

Egyébként én is tapasztaltam már hasonlót. Koncerteken pl. előfordul, hogy látom, hogy tetszem valakinek, és azt élvezem, néha küldök is egy-egy kacérabb pillantást, de ha közeledni próbál visszautasítom, és tudom, hogy behúznék neki, ha nagyon nyomulna. De ez határozottan nem normális, és ezen a ponton nem is veszélytelen. :D

Ez valamiféle torz hatalomkimutatás-féleség lehet, talán sérült önérzetből vagy ilyesmi, de nem akarok okoskodni, nem értek hozzá. De ezen a vonalon megpróbálhatsz utánanézni.

2015. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!