Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veled volt már olyan, hogy...

Veled volt már olyan, hogy nem csináltál/mondtál semmit, mégis gyakran attól féltél, hogy meg vagy kattanva?

Figyelt kérdés
Mármint, amikor valami értelmeset csinálsz, akkor minden oké, és jól vagy, de máskor meg ok nélkül, valami megmagyarázhatatlan félelem miatt úgz érzed, valami baj van veled?
2014. dec. 29. 19:37
 1/5 anonim válasza:
De konkréten milyen félelemtől? Mi a félelem forrás amitől 'bekattansz'?
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát amióta kiírtam a kérdést, többnyire elmúlt most:P

de a félelem forrása szószerint az, hogy talán bevagyok kattanva. pl. megnyugtat, amikor beszélgetek valakivel, akit normálisnak túnik, és amit mondok, azzal egyet ért, vagy úgy érzem elfogadja.

de ilyenkor igazából az egyetlen bajom, hogy nem látok rá tisztán-egyértelműen helyzetekre, túlagyalom és a helyzethez képest túl bonyolultan gondolkodom.

2014. dec. 31. 16:23
 3/5 anonim válasza:

Nem baj ha elemezgetjük, előjöhet még. xD

Nem lehet hogy ez valamiféle pánikroham? Vagy mondjuk szorongás valamitől. Meg az is érdekelne hogy a kérdésed mennyire SOS vagy csak úgy felmerült benned és annyira nem lényeges dolog. Szóval tudsz a gondolattal élni.

2014. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

dehogy pánikroham, sosem volt olyanom:)de szorongás igen. és nem hirtelen jön elő, hanem általában hosszú ideig eltart, elég kellemetlen érzés, ami végig kísér.

Igazából úgy vagyok vele, hogy talán csak lekéne sz*rnom, puszta kényszerdráma.:).

túl gyakran felmerül bennem, régóta, talán ilyen szempontból lehet SOS.

nagyon bizonytalanná teszi az egész életem, nem merek semmit. eléggé lényeges dolog.

2015. jan. 1. 02:04
 5/5 A kérdező kommentje:
kívúlről általában passzív vagyok a külvilág fele, ez eléggé abnormális, pedig mikor körbe nézek, meggyöződésem, hogy lehetnék más, ha nem lenne az a szorongás, ami elkap helyzetekben, és mikor elmúlik, furcsállom magam, hogy miért féltem, így sok mindent elfolytok.
2015. jan. 1. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!