Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis mit csináljak hogy ha...

Mégis mit csináljak hogy ha az életemnek semmi értelme nincs?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam már azon milyen jó volna meghalni, de öngyilkos meg sosem tudnék lenni. Egész egyszerűen a családomon kívül mások nem tudnak sem megszeretni, sem megkedvelni. Nincs is bennem mit szeretni. Mégis ki szeretne egy csendes embert? 23 l
2014. szept. 16. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretnéd hogy megkedveljenek, megszeressenek? Akkor ezt kell sugározni kifelé. Ha belül káosz van, kifelé is ezt fogod mutatni. Ha úgy állsz hozzá, hogy minek próbálkozni a barátkozással, úgy sem fognak kedvelni, akkor már eleve kudarcra van a dolog ítélve. Fejben kell változtatni, és működni fog a dolog, fognak kedvelni, és te is nyitottabb leszel a körülötted lévőkre. Annak hogy csendes vagy, semmi köze ehhez, szimplán belül van zűrzavar! Sokan vagyunk csendesebb típusok, mégis vannak körülöttünk emberek a családon kívül, akik kedvelnek...
2014. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csabika1971 ***** válasza:

Barátokat kell keresni. Mert magában fordulásban az ember a kiutat könnyen látja a halálban. Majd ahogy esetlegesen még rosszabbá válik a helyzet, azt is választja.

Ha szeretnél ismerkedni és barátkozni, írj privát. 43/F.

2014. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én már próbáltam barátkozni emberekkel, még sem kedveltek meg soha. Voltak párkapcsolataim is 1 hónapnál tovább senki se bírta ki mellettem.
2014. szept. 16. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem működnek a kapcsolataid, amit leírtam az 1-es hozzászólásban. Ez kérlek a kapcsolatok pszichológiája. Amit sugárzol, az jön visszafelé. Tudat alatt taszítod az embereket, mert úgy állsz hozzá, hogy minek, hiszen úgysem működhet?!. Ez itt a hiba, a többi pedig már önsajnálat. Tudom ezért majd kapom a lepontozást, meg a "levegőnek nézést", de hidd el mindenki él meg mélypontot, és abból általában az önmagunkban történő változtatással lehet kikerülni. 1-es voltam.
2014. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találtad meg a megfelelő embert, aki melletted tud lenni. Én 22 éves vagyok, teljesen ilyen voltam. Azon kívül elég bizalmatlan a féfiakkal apám miatt, sőt már-már férfigyűlölő voltam, egészen addig, amíg nem találkoztam egy tőlem 6 évvel idősebb sráccal, aki megváltoztatott.
2014. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is ilyen típusú ember vagyok. Én viszont veled ellentétben úgy gondoltam, hogy kitűzök magam elé egy célt és azt próbálom meg elérni. Vagyis próbáltam, mert időközben már elértem. Azóta minden nap ajándék Számomra. 25 F
2014. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet értelme értelmezhető a célok elérésével.

Ha nincsenek céljaid, nem kell kűzdened semmiért, ("élsz a vakvilágban"), emiatt hiányzik a célok elérésekori elégedettség érzése.

Ha túl zárkózott vagy, mások nem ismerhetik valódi lényed, ugyan, mit is szerethetnének benned?.

.

Legyenek céljaid, azzal értelmet adsz életednek.

Légy kicsit nyitottabb a külvilág felé, nem kell keresned barátokat, meglátod, jönnek maguktól.

2014. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Jáááj! Senki sem szereeet, nincs értelme az életemnek jááj."


Elég már az önsajnálatból! Fiatal vagy. Egészséges vagy. És itt nyavalyogsz. Akkor képzeld magad ezeknek az embereknek a helyébe:

[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



Gondoltál már arra, hogy minden csak rajtad áll? Ez egy ördögi kör. Negatív vagy, az emberek is azok lesznek veled, ezért vagy negatív. Csak te tudnál változtatni.

2014. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!