Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor valaki nem olyan mint régen akkor egyből támadás éri?

Figyelt kérdés
Én is így vagyok. Egyszerűen fel nem fogom hogy miért van ez így. Amikor egy maszkot viseltem hogy megfeleljek akkor az volt a baj, amikor önmagadat adtam akkor se szeretett senki és most se sokan szeretnek pedig igyekszem változni a jobb irányba. Nagyon nem azt tapasztaltam hogy fontos lennék sok embernek, megvetnek, elítélnek és még sorolhatnám. Mindenki azt mondja hogy akkor mikor régen még önmagam voltam sokkal szimpatikusabb voltam, ezt olyanok mondták akik akkor semmi szerettek.
2015. jan. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az az egyetlen bajod, hogy minden jöttment gondolata érdekel téged. Pedig meg kéne válogatnod, hogy kinek a szavára adsz, vagy kinek a szeretetére vágysz.
2015. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha a család jöttmentnek számít...meg azok akiket barátomnak hittem
2015. jan. 4. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A szavak és gondolatok nem mindig számítanak, mert még a családtagjaid sem tudhatják pontosan, hogy mi történik veled. Ezért kell, hogy erős légy és önállóan oldd meg a problémáid. Ami igazán fontos felőlük, az csakis a szeretet.
2015. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hát ha a család jöttmentnek számít...meg azok akiket barátomnak hittem"


Miért, régebben hogy viselkedtél? Milyen voltál akkor, amikor még szimpatikusabb voltál másoknak? A helyzet az, hogy itt senki nem szereti a másikat. Mindenki irigy, mindenki haragszik, mindenki megjátsza a keményet, mert félnek a legkeményebbtől, aki meg azért kemény, mert fél a többségtől, akik ő miatta kemények. Ez van. Szemét mindenki, legalábbis a többség. Ezért barátkozz olyannal, aki nem az. De az viszont már a te hibád, hogy nem olyannal barátkoztál. Egyáltalán hogy hihetted, hogy barátja vagy valakinek, aki nem szeret téged? Könyörgöm! Nm szeret, nem is mutatja ki... ez mit bizonyít? Hogy nem vagy a barátja! Sem akkor nem voltál, sem most nem vagy az. Nem tettek neked semmi jó, úgyhogy ne is érdekeljen mit mondanak. Barátkozz olyannal, aki kedves veled. És még egyszer mondom, hogy ha TE nem vagy képes olyannal barátkozni, aki nem bánt, akkor az már a te hibád. Keresd meg az okot miért nem vagy képes normális embereket találni, és utána tegyél is érte. Tegyél érte, hogy képes legyél barátkozni normális emberekkel is. Te nem egy csicska vagy, aki azoknak akar kedvezni, azoknak akar meghunyászkodni, akik bántották. Te egy kemény srác vagy, aki csak azt nézi, hogy mi neki a jó. És neked az a jó, ha normális emberek után nézel, és a normális emberekkel normális vagy, mert csak így tudod megtartani őket. Sok sikert.

2015. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!