Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen! Mit tegyek?...

Valaki segítsen! Mit tegyek? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek eddig az életem egy katasztrófa.A sulit otthagytam mert muszály volt azóta is nagyon bánt a dolog .A szüleim nagyon súlyos betegek a többi rokonomra se számíthatok .Azt már nem is tenném hozzá hogy én is beteg vagyok .Igaz barátaim nem nagyon vannak de mondjuk akik ismernek mindenki "szeret " de teljesen mélyponton vagyok egyszerűen nem tudom hogyan tovább .Minden tervem az álmaim romokban.
2015. jan. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezzél egy fél millió forintot valahonnan és hagyd itt ezt a mocskos országot. feltéve ha van érettségid és tudsz angolul vagy németül
2015. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Küzdened kell! Az életedért te vagy felelős, tegyél érte hogy jó legyen. Attila ól nem lesz jobb, hogy ide kiírod, inkább cselekedj! Segíts szüleidnek amiben.csak tudsz! Ez neked is jót fog tenni. Ha az álmaid romokban akkor vagy lépj túl rajtuk, vagy tűz ki magad elé másikat! Mindenben lásd meg a jót, mert mindenben megvan, még ebben is és majd meglatod benne jót. Csak nyitsd ki a szemed. Gondolj bele, hogy ettől is erősebb leszel lelkileg! Jön majd jobb holnap, csak türelem! :)
2015. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
* Attól nem lesz jobb...
2015. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!