Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kis ember nagy álmokkal?

Kis ember nagy álmokkal?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan vannak ugy hogy a legfőbb álmaikat senkivel nem osztják meg!

Viszont kiváncsi vagyok másoknak mi a legnagyobb álmuk!

Mit szeretnétek elérni az életbe?

Tegyük fel bármi lehetséges csak rákell gondolni! Mire gondolnál most?


2015. jan. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én több dolgot is kívánnék, igazából nem tudom eldönteni, melyik lenne a legjobb, mert szerintem mindegyik jó lenne.


Hogy tudós legyek. Olyan okos akarok lenni, hogy a jelenleg a NASA-nál dolgozó professzorokat oktassam, hogy megmondjam "nem, Einstein ebben tévedett". Hogy értsem miért működik minden, megértsem miért és hogyan teremtődött a világegyetem, és minden más dolgot tudni szeretnék, ami az emberiséget már régóta foglalkoztatja.


Szeretnék még izmos lenni. Meg erős.


Szeretnék még egy feleséget is, aki mindenben olyan, amilyet kívánok. Szeretném, ha szülne nekem 8 gyereket, és a tudós fizetésemből el tudjam őket tartani, és tudjak foglalkozni mind a 8 gyerekkel, tudjam tanítani őket otthon.


Szeretném hogy senki ne sérüljön meg, akit szeretek, és mindig jól érezzék magukat, egészségesek legyenek, a gyerekeim, és majd az unokáim is.


Meg hogy rájöjjenek az emberek, hogy nem a pénz boldogít. Az csak segít elérni néhány dolgot, de a pénz csak helyettesít. Ha valakiben megvan az, amivel képes elérni az álmait, akkor nem kell neki, hogy pénzzel helyettesítse, sem az álmát, sem azt, hogy elérte.


Ennyi.

2015. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szeretnék élni
2015. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én segíteni szeretném az embereket. Ami az én álmom, amit elképzelek, hogy az emberiségben megtörténik egy bizonyos fejlődés. RÁjönnek hogy nem az számít, mit gondolnak mások, hogy milyen nagy házunk legyen, meg hogy milyen autónk. Nem az a fontos hogy milyen márkás ruhákat hordunk, hogy kinek mennyi ékszere és cipője van. Hanem felfedezzük hogy a valódi emberi értékek benünk rejtőznek. ami még fontosabb mint az, kinek hány diplomája van, milyen végzettsége.

Az én álmom az a világ, amikor az emberek segítik egymás útját. Amikor a média nem butításként szolgál már, és amikor végre az elektronikai gépeket arra használjuk, hogy kevesebbet kelljen dolgoznunk, mégis jólétben éljünk.

ezek a dolgok lehetségesek, és szeretném ebbe az irányba terelni az embereket a jövőben.

Magamra nézve pedig egy boldog életet szeretnék, egy olyan helyen, olyan emberekkel, akikkel önmagam lehetek.

2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19L voltam
2015. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én hiszek abba hogy szép jövő lesz és ahogy montad az emberek megértik az igazi értéket! :)

De előtte sok-sok rossz fog még történi :)

2015. jan. 14. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!