Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy hülyének fogtok...

Lehet hogy hülyének fogtok tartani de léteznek természetfeletti erők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy jövőbe látás, stb.Tudom hogy hülyeség de én kiváncsi vok..
2010. febr. 5. 15:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2010. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Vagy ha igen, akkor ebben a világban nem, viszont a természetfeletti világban igen. Ami vagy létezik, vagy nem, de a mi szempontunkból ez eléggé mindegy. Vagy tévedtünk.
2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(
2010. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
lehet nem, de én akarom:)
2010. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

IGEN!

Megálmodtam a balesetemet.


Lídia(boszi rokonom)megjósolta Nénikémnek hogy beleszeret egy katonába.3 évvel később nénikém megismerkedett Mike-al a német katonatiszttel,7 évig voltak együtt,ő volt a nénikém nagy Ő-je.


Ugyancsak Lídia megnyalta az arcomat kisbabaként védőátok gyanánt.

Azóta:

1 évesen egy hatalmas fagerenda 10 centivel mellém esett,játszottam tovább.


Egy 4 méteres emeletes ágyról a kemény padló helyett a puha kispárnára estem.


2-3 hónapos voltam amikor egy nagy kupac ágymatrac pont rám esett.A behorpadt részénél.Nem nyomott agyon.


Hintázásnál nagyon magasra mentem,kiestem és vagy 20 métert repültem,át a játszótér túlsó sarkára.Bele a bokorba.Semmi bajom nem volt.Ha mondjuk csak 19 métert repülök betonra esek.Ha 21 métert neki csapódok az épület falának.


Még sorolhatnám.


Így idősödve kezd elmúlni a védelem hatása.Autós baleset volt,vérzett a fejem,4 öltéssel varrták össze.Előző héten arról álmodtam hogy egy kocsi ugyanúgy belénk jön,ugyan abból az irányból,ugyan olyan színű,én ugyan ott ülök.Nagy hatást tett rám az álom,ezért emlékeztem rá.


Fura dolgok vannak velem,12 évesen tudtam tussal,szénnel,rajzolni addig pedig még nem is láttam azokat a rajzeszközöket.

Kaptam cigánykártyát,amikor az unokabátyámnak csináltam,(fogalmam sem volt hogy kell)Rá koncentráltam és kihúztam hat lapot.Nem tudom hogy idegesen hányszor csináltam végig,de valahogy mindig a Szerencsétlenség lap akadt a kezembe.Mindig akárhogy kevertem össze,ő is összekeverte,ez a lap MINDIG a kezembe került.Megijedtem.Azóta 25 éves,nincs munkája,szívrohamra hajlamos,a nője meg akarta ölni,a mostani csak kihasználja,egy csődtömegnek érzi magát,pesszimista,már csak a pénz érdekli.


(Ez vicces lesz)

Először voltunk a Westendben,kifelé jövet pénzt dobtam a vízesésbe,és egy lovat és sok pénzt kívántam.

Pár nappal később kaptam anyutól egy aranyos lovacskás kulcstartót,és kiderült hogy a bankszámlájára 300.000Ft jött.Ne kérdezd miért jött,egyszerűen megkapta az értesítőt,hogy ott a pénz.Nem emlékszem.


Ha ezek nem természetfelettiek akkor gondolom csak egy valóságshow.

2010. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen :)
2010. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20:59: fura, nekem gyerekkoromban voltak keményebb, zománcelhagyós "baleseteim", törés, vagy bármi komoly soha. Az utóbbi 10 évben még csúszós cipő se volt rajtam, és a rozzantabb bringák is hősiesen őrizték az épségemet. Nem mondhatom, hogy nincs "természetfeletti", vagy amit annak hívtok. Megérzéseim nekem is vannak, és a szándékosan elővett intuitív döntéshozások sora is gyakran kalauzol hasznos helyzetekbe (még ha nem is épp bónuszpályára...), de azt azért nem mondanám, hogy ez maga a csoda. A csoda a természet és az élet maga, jó ezt észben tartani.
2010. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!