Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy hülyének fogtok...

Lehet hogy hülyének fogtok tartani de léteznek természetfeletti erők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy jövőbe látás, stb.Tudom hogy hülyeség de én kiváncsi vok..
2010. febr. 5. 15:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...főleg azoknak aki példát is irtak....nekem is volt már ilyen hogy megálmodtam valamit....aztán beteljesedett...meg történt velem is egy pár fura dolog még...ha koncentrálok valakire egyből rámnéz...de kössz mégegyszer :D
2010. febr. 6. 10:03
 12/31 anonim ***** válasza:
Ez hiit kérédése. Sztem vannak.
2010. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ezt a témát, nem szabad úgy tálalni, hogy "tudom hülyeség". Már mért lenne? Mert esetleg a többség annak tartja? Főleg ha hiszel benne, szerintem ne mond így, hanem vállald fel, túl kell lépni azon, hogy mi számít esetleg gáznak. Amúgy én hiszek ebben a dologban, és egyetértek az egyik válaszolóval, használjuk csak a másik agyfélteket is. Ami most természetfeletti, az akár természetes is lehetne, lehet h az is.
2010. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi ezt a másik agyféltek dolgot nem itt olvastam, azt hittem.
2010. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy léteznek. Nekem is voltak már furcsa dolgaim: megérzések, előző életbeli képek, megmagyarázhatatlan emlékek,gondolatok, érzések... Túl sok dolog ahhoz, hogy legyintsek rá :)
2010. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Amit valóságnak nevezünk, az is az elmében létezik. A valóság sosem az, amit az érzékszerveinken és az idegeinken át az elménkben létrehoztunk. Következetes és stabil az általunk tapasztalt világ is, viszont érdemes jó keményen begondolkodni azon is, hogy sosem észleltük teljes valójában. És senki se mondta, hogy nem is lehet.
2010. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Utolsó én teljes mértékben egyetértek veled.
2011. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
a jövöbe látás lehetetlen...mert amint belenéznél a jövöbe..megváltozna..mert tudnád hogy lessz...és elkerülöd a bajt...szoval ahogy mondják:"Isten utja kifürkészhetetlenek"
2013. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

Anyum , és a család többi tagja mindaddig nem hitt a természetfelettiben, amíg meg nem születtem.

Kislány koromban sok furcsa dolog történt körülöttem.

Anyum mindig elmeséli, hogy folyton azt mondogattam nekik, hogy:" egy tündér van a fejemben" és hogy:" utasításokat ad".

Erre nem teljesen emlékszem, de arra igen, hogy valóban beszélt valaki hozzám...

A nevemen szólított, és minden este biztonságban éreztem magam, mert valaki vigyázott rám.

Amikor kicsit idősebb lettem, egyre inkább hangokat hallottam a szobámból, anyáék szobájában láttam valakit, aki az ágy szélén ül, és mindig az járt a fejemben, hogy én egy "két lábon járó szerencse vagyok", mert mindig mindent megúsztam. Mindig szerencsésen alakultak a dolgaim. Mindig olyan volt, mintha valaki, vagy egyenesen valakik engem óvnának, mint a szemük fényét.

Most is ebben...az én kis világomban élek, és mások elől általában elrejtem, mert az emberek szkeptikusak, és racionális gondolkodásúak. Nos...hiába mondanám nekik, hogy én is csak annak hiszek, amit a két szememmel látok.

2015. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Én néha meg álmodtam a jövőmet és úgy is történt
2015. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!