Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy hülyének fogtok...

Lehet hogy hülyének fogtok tartani de léteznek természetfeletti erők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy jövőbe látás, stb.Tudom hogy hülyeség de én kiváncsi vok..
2010. febr. 5. 15:46
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

#29 vagyok.

Történnek érdekes dolgok. Van hogy beszélek valamiről, pár nappal később már arról cikkeznek.

Valamikor osztálytársamnak panaszoltam milyen szar a Windows, mindig a régire építik az újat, sokkal jobb lenne, ha nulláról írnának egy új Windowst. 2 nappal később a képembe dobta a Google kb egy héttel azelőtti cikket, hogy vannak pletykák, vagy leakek, hogy tervben van a Windows 12 is és 0-ról írják majd. De lehet csak lehallgattak :'D

Pénteken random felhoztam egy játékot, hogy játszunk már, rég játszottunk (Space Engineers), aztán szombat este egy év után Stark a YouTube-on kb egy év kihagyás után random elkezd streamelni a játékról, újra elkezdték játszani. (Pár órája lett vége asszem)

2022. jún. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!