Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen beteg vagyok? Mi ennek...

Milyen beteg vagyok? Mi ennek a neve?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Már régebben is észrevettem magamon hogy szeretem ezeket csinálni...nah szóval lírom miről is van szó.


Szeretek szemétkedni kicsi gyerekekkel. ( kb 12 éves korig ) Főleg olyanokkal akik nagyon gyerekesek, picik, látom rajtuk szerények, gátlásosak, szégyellik magukat stb...szóval meglehet alázni őket. Már óvodában volt erre hajlamom. Amikor felsőcsoportos voltam élveztem hogy a kiscsoportos gyereket pl pofozom, vagy megszorítom a kezét stb.

Általánosba is amikor felsős voltam az egyik elsős kislánynyal szemétkedtem, pl nem nyitottam ki neki az ajtót mert nem tudta, én meg odamentem hozzá mondom próbált erőlködj ! és még csináltam néháyn iylen dolgot. Pl: egy kisfiút mindig szekáltam, megaláztam.

Most 27 évesen egy 11 éves lánnyal szemétkedtem. Beégettem mindig és élveztem, hogy megalázom, ahogy zavarba van stb...Legszívesebben megpofoztam volna és szerintem azt is élveztem volna.


Tudom, hogy ez nem normélis...


DE azt el kell mondjam, nem vagyok pedofil, ne mvonzódom hozzájuk, teljesen hetero vagyok, szóval a nőket szeretem !


Szerintetek amiket csiáltam hogy nevezik ?


2015. jan. 8. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán kisebbségi érzéseid vannak a saját korosztályoddal szemben. Csak akkor érzed magad férfina ,ha gyerekeket alázhatsz. Férfiként valószínűleg 0 lehetsz. Azaz az egyetlen sikered ha gyerekekkel baszakodhatsz. Büszke vagy rá legalább? Sztem szedd össze magad, és keress egy orvost aki segít ezen meg a potenciazavarodon.
2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fesnesg válasza:
egyetértek az előttem szólóval..annyit tudok én is mondani, hogy pszichológushoz kell fordulni, amilyen gyorsan csak lehet!
2015. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek miatt ilyen ez az ország amilyen...

Nem kell pszichológushoz fordulni, egyszerűen hagyd abba. Ez olyan mint a dohányzás...

2015. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez valami szadisztikus-domináns hajlam. Ez nem feltétlen köthező nemiséghez-sőt, az ilyesmit általában az eköré csoportosuló emberek is függetlenítik magától az aktustól. A profi úrnők se feltétlen vonzódnak a másik félhez nemileg, nem fekszenek le velük.


Nem, ez részben nem normális dolog. Az a része nagyon gáz, hogy ezt gyerekeken éled ki. Ez egyrészt az empátia hiányára és gyenge morális értékrendre utal. Ezt szerintem minden felnőtt embernek éreznie kell, hogy egy fejlődésben lévő gyerekkel ilyet soha, semmilyen indokból nem tehet. Ez bántalmazás, amire nincs bocsánat.

Ki lehet élni az ezirányú vágyaidat, de felelősségeggel, úgy hogy nem okozol vele senkinek lelki traumát.


Keress mindehez felnőtt partnert, aki vágyik erre az alárndelt/megalázott szerepre, és beleegyezik az ilyen játékokba. Nem véletlenül van biztonsági jelszó, nem véletlenül beszélik meg előtte azokat a témákat, szituációkat, szavakat amiket tiltólistára tesznek.

Azt ajánlom olvass ennek utánna, és informálódj hiteles, felelősségteljes forrásokból.

2015. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam, hogy mi vagyok.


Diktatórikus szadista


[link]

2015. febr. 5. 22:58
 6/7 A kérdező kommentje:

csak azzal egészíteném ki, hogy én kisgyerekekkel csinálom ezt.



Ez gyógyítható ?

2015. febr. 5. 22:59
 7/7 anonim válasza:
Menj el orvoshoz.... De tudod csak gondolj arra hogy ha te állnál ott 12 évesen és éppen egy nálad sokkal nagyobb gyerek alázna meg, piszkálna akkor neked hogy égne a fejed és mennyire gyűlölnéd az illetőt... Így piszkáld legközelebb a kicsiket hogy erre gondolsz.. Talán ez segít.
2015. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!