Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A tesómnak meg nekem sorra...

A tesómnak meg nekem sorra kudarc élményünk van. Családunk széthullóban, anya beteg-mostohaanyánkkal élünk. Szerintetek hogyan másszunk ki ebből?

Figyelt kérdés
kudarcok: nyelvvizsgák,jogsi,túlsúly,baráti kapcsolatok hiánya,tanulmányi eredmények romlása

#tanulás #barát #nyelvvizsga...
2014. jan. 10. 05:05
 1/3 anonim válasza:
0%

Lehet nem kellene egyszerre 68 dologgal foglalkozni.

Meg nem zabálni világba és mindjárt könnyebb lenne.

De úgy is hülye vagy hozzá és elszenvedsz még pár évet és nem fogod belátni, h jobb lenne így.

2014. jan. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Először is döntsd el, hogy javítani akarsz a helyzeten. Másodszor fogadd el hogy akár évekbe is beletelhet míg egyenesbe jössz. Koncentrálj arra amit szeretnél, és semmiképp ne panaszkodj vagy merengj túl sokat a rossz dolgokon. Az előttem szóló barm(ok)on lépj túl.


Csinálj valami naponta ismétlődő dolgot, ami ha elég ideig csinálod, eredményekhez vezet el (és közelebb vissza céljaidhoz). Pl. tanulj naponta min. 60 percet, sportolj naponta 20 percet (vagy sétálj). Egyszerre csak max. 2-3 szokásba kezdj bele(vagy egyik se fog összejönni), azt csináld 30 napig, utána bevezethetsz újakat.

Mérd fel mik a problémáid, és találd ki mi lenne a megoldás rá (pl. ha rossz tanuló vagy, kezdj el tanulni, kérj segítséget).


A lényeg, hogy azért, mert az életed bizonyos területein sikertelen vagy (jelenleg), attól még élvezheted az életet.

2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

jaj de rossz neked fu. szerintem a jogsi nem 2 forint kezdjük itt(más álmodik róla mert nincs pénze rá.) .. te és csakis te tehetsz arrol hogy túlsúlyos vagy. és ha széthullott a családod naés? állj fel mond azt hogy b*zdmeg nem érdekel én akkor is megcsinálom .. !

vegyél rólam példát nem járok bulizni nem iszok nem akarok pasizni mert az plusz időt vesz el tőlem. a legjobb barátaimat is max havont 1-2x keresem ..minél egyszerűbb mintátlan nem szines ruhákat hordok sose fázik a mellem derekam fejem pedig az "menő" nem vágyom arra hogy más legyek nem érzeném magam többnek attol ha beszívva bemennék suliba és tiszteletlenül viselkednék a tanárral ha valakivel bajom van a szemébe mondom és eléggé fájdalmas sértő beszólásaim szoktak lenni mégis akikkel minden nap összevagyok zárva vagy sokat látnak nagyon kedvelnek sok társasággal vagyok egyszerre akik győlölik egymást velem még sincs bajuk.. magamhoz képest sikereket érek el tanulásban is

pedig azért nekem sincsenek szüleim tesóm valamikor hónapokig nem látom mert messze lakik pedig már csak rá számíthatok "család"ként bármi van .. nem lehetek itthon mert idegbajt kapok a sok ordibálástol megesik hogy 1-2 ig tanulok és 5:30 kor kelek mivel estig van suli máskor nem tudok. néha nembírom tul sok .... kisírom magam és hajtoktovább olyan lesz az életed amilyennè te alakitod! mivel csak rajtad mulik semmit nem kapubk ha nemdolgozunk megérte!

2014. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!