Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem a gazdagságot?...

Hogyan kezeljem a gazdagságot? (sok a hirtelen új barát)?

Figyelt kérdés

Helló Lóri vagyok (19),árva voltam,de nagypapámnak volt egy testvére akiről én nem tudtam de ő tudott rólam. és kb egy fél éve szívinfarktusban meghalt. Örököltem tőlle egy jelentős vagyont,és vettem egy panelt+bmw 3-as széria alapfelszereltséggel a többit bankba tettem,a suliba persze hogy kiderűlt hogy meggazdagodtam és egyszerre csak sok lett a barátom olyanok is akiket eddig nem is ismertem(én egy elég csendes gyerek vagyok,és nem volt csak 2-3 igazi barátom a többit csak úgy ismertem)és aki eddig ellenség volt az barát lett és mindenki aki megbántott hirtelen megértő lett nem úgy gondolta stb. Én tudom hogy csak a pénzemért ilyen jók velem de mégse mondhatom szemükbe!

HOGYAN KEZELJEM EZT KIBEN BÍZZAK MEG,HIRTELEN MNINDEN LÁNY A CSAJOM AKAR LENNI MIT CSINÁLJAK? (a válaszokat előre is köszönöm de viccet/hülyeséget senki ne írjon)


2010. febr. 6. 09:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
2 kategóriával feljebb kellett volna írnod a kérdést, "Lóri":)
2010. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ugyanazokban bízz, akikben eddig is bíztál. Az olyan emberek, akik "hirtelen" jóban lesznek veled, azok általában érdekbarátok. Válogasd meg kit fogadsz a bizalmadba, mert ha ezt elfelejted, ill. neadjisten elvakít a pénz, nagyon pofára fogsz esni.

Sok sikert.

2010. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
39%
Pl. ne tegyél fel kamu kérdést.
2010. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem kamu kérdés! Maradj olyan amilyen voltál. És becsüld meg amit kaptál. A sündörgő úgynevezett jó barátok rávehetnek arra is, na van manid, menjünk el szórakozni, csajozni. És már csak azt veszed észre szépen ezzel a módszerrel kiforgatnak a vagyonodból. Tanulj tisztességgel, nem a semmiért hagyta rád az az ember a vagyonát, és ne játszd el halála után sem a bizalmát, még akkor sem ha nem ismerted. Fiatal vagy könnyen befolyásolható lehetel, de ne hagyd magadat. Rázzad le a kedves kínálkozó csajokat, és álszent barátokat. Ha látják nem járnak nálad eredménnyel úgyis lekopnak. Kitartást és szép életet kívánok neked! Okos légy!!!!
2010. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu a kérdés, de azért válaszolok.

Ha 19 éves vagy, akkor már nagykorú, tehát te voltál az aki eldicsekedett az autóval, lakással, a bankbetéttel a sulidban, mert egyébként kitől tudnák. 19 évesen vagy gimibe,vagy már főiskolára járhatsz, ezért illik tudnod, hogy nem "tőlle", hanem tőle. Ha elfecsegted, hogy mid van, akkor ne csodálkozz, hogy ragadnak rád az ingyenélők. Nem kell barátkoznod bárkivel, maradj meg a régi barátaidnál, akik eddig is azok voltak. A csajok meg sajnos ilyenek. Ja! és bízni csak magadban, senki másban. Aki eddig az ellenséged volt, az most sem lehet a barátod. Ha valóban igaz az örökség, akkor vigyázz rá, mert ritkán halnak meg az ennyire adakozó rokonok.

2010. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
50%
11:06osnak! "19 évesen vagy gimibe,vagy már főiskolára járhatsz" figyelj, arra nem gondoltál hogy szakmunkásképzó is van a világon? oda nem járhat? jó biztos nem oda jár, de van aki igen. csak nagy ívben le van tojva, pl. ebben a válaszban is el van felejtve...jókat írtak, azokban bízz meg maximálisan akikben eddig is
2010. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

11:11

Bocsi' hogy kihagytam a szakmunkásképzőt!

Tisztelem azokat a fiataolkat, akik ebben a gazdasági helyzetben szakmát tanulnak. Azért írtam a gazdási helyzetet, mert nagyon nehéz lesz elhelyezkedni, de mindenki tudja, hogy jó szakemberre nagyon nagy szükség lenne.

2010. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat tényleg sokan hívnak bulizni/csajozni (az én pénzemből) és a kocsit onnan tudják hogy aval mentem suliba 1x/2x(már láttak vele az utcán ilyesmit nem lehet titkolni,lakni meg valahol kell) és még 1-2rokon is felétűnt a színen akik meg se látogattak soha az intézetben

Köszönök minden választ és várom a továbbiakat is helló

2010. febr. 6. 11:59
 9/44 A kérdező kommentje:
a bankszámlámról nem tud senki semmit,csak annyit tudnak hogy aki egy fél éve használt cuccokban járt az most Árkádos cuccokban van és van egy bmw-je
2010. febr. 6. 12:01
 10/44 A kérdező kommentje:
A suli: szakmunkásba járok mert itt kevés a követelmény és tudok a suli mellett dolgozni,18éves korom óta én tartom el magam és tudom milyen az amikor nincs ezért is becsülöm meg a pénzt és kérek segítséget nállam tapasztaltabbaktól :-) a további válaszokat előre is köszönöm
2010. febr. 6. 12:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!