Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megérzés. Valaki még hasonlóképp?

Megérzés. Valaki még hasonlóképp?

Figyelt kérdés
Néha elkap egy rossz érzés, amit nem tudok megmagyarázni,hogy miért van csak olyan furcsa...érzem hogy valami nem oké.Általában sajnos beigazolódik és ezért figyelni szoktam erre a belső hangra vagy megérzésre.De nagyon furcsa és nem jó ilyenkor...:( Valakivel van még így?
2010. febr. 6. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia, 22:07-es vok...

Utánanéztem, mert kezdtem félni magamtól. Az agyban elektromosság van (gondolom ezt tudjátok). És ahol el. van, ott lehetséges, hogy vannak hullámhosszok (mint amikor a távirányítóval bekapcsoljuk a Tv-t. Nem látjuk a jelet, de attól még ott van.) Egyes kutatások szerint két agy között megtörténhet, hogy tudják egymás jeleit fogni, vagy legalábbis az egyik a másikat. Vannak olyan emberek, akiknek ez nyitottabb, és majdnem mindenkiét tudják "fogni".


Elvileg bizonyították:

Volt egy kisfiú, aki 4 évesen azt állította, hogy ő egy katona, háború van, és feltétlenül beszélnie kell a feleségével. A szülei bevitték egy ilyesmikkel foglalkozó dokihoz, és a fiú által megadott címet megkeresték. A "felesége" már nem ott lakott, a szomszédok megadták az új címét. A néni már nagyon idős volt. A fiú olyan dolgokat mondott, amit csak a katona és a felesége tudott. Lehet, hogy elkapta a katona lelkét? A hullámait?

Minden esetre érdekes.

2010. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!