Milyen a sunyi ember?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a sunyi ember ravasz. bár ezt lehet inkább szinonímaként kellene alkalmazni :)

lényegében annyi, hogy úgy tol ki másokkal, hogy annak halvány jelét sem látod, hogy ő valamiben ügyködik. nagyon agyafúrt járása van

2010. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
sunyi alattomos
2010. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki a hátad mögött áskálódik; nem egyenes, nem vállalja fel önmagát; jót vársz vissza tőle de rosszat kapsz...
2010. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek, ha finganija kell, akkor képes az orrod alá fosni, aztán feltűnően befogja az orrát, és otthagyja a bűzét!
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. aki állandóan rajtad lóg, eljátsza hogy a barátod, és közben totál mkihasznál, áskálódik a hátad mögött, és ha beleestél a neke állított csapdájába, ott hagy a sz@rban
2010. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egy Gané!!!!!!!!
2010. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan mint a férjem első felesége
2010. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint az exem :D

Szakított velem, hogy nem tudja mit érez (khmm egy hét után, hát igen), meg nem tudja belém tudna-e szeretni.. utána percekkel már jöttek az smsek hogy de ez nagyon rossz talán mégis szeret, blabla.. első kérdésem az volt hogy na ki a másik lány? Határozottan tagadta..neem nincs másik.. aha persze, másnap kiderült hogy lazán megcsalt. És akkor még én voltam vele barátságos. Hát amit ezután kapott szerintem soha nem felejti el. xD Elvileg még sírt is :D Bár ebben nem hiszek :D Amúgy neki még a mosolya is rettentő sunyi..legalábbis amivel engem "jutalmaz", az mindenképpen sunyi. xD

2011. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A sunyi ember ravasz ÉS rosszindulatú. (A ravaszság önmagában még nem lenne bűn.)
2014. aug. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a sunyi ember látszólag egy ártatlan bárány, közben szépen átvág, ott, ahol akar. Senki sem gondolná, hogy ilyen, ezt használja ki és ezzel a bizalommal él vissza. Ja, és bizalom...! Ő az, aki kikéri magának, ha meg akarod nézni a telefonját vagy bankártyáját, miközben ő simán megnézi a tiéd. Minden információra kiváncsi, de semmit nem mond el cserébe. Én egy ilyennel éltem eddig, most lett belőle elegem. Nem működő dolog, nagyon nagy szenvedéssel jár.
2018. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!